Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem szoktatok irigykedni a...

Nem szoktatok irigykedni a huszonévesekre, tekintve, hogy az élet kb abban a korszakban ténylegesen élet?

Figyelt kérdés

Nyári szünet, fiatal életerősség, kevesebb felelősség, jobb testalkat.


Aztán ennek vége és jön a pokol: trágya munka, számlák, felelősségek, elhízás, életkedvtelenség, pokol.


jún. 22. 16:19
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
#20 Ez mind tök jó, csak már rohadtul nem vagy fiatal. Sajnálom.
jún. 22. 17:43
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
21. És kit érdekel? Most minden sokkal jobb. + Senki sem lesz fiatal örökké.:)
jún. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
93%
Sajnáld magadat, nekünk nincs szükségünk a sajnálatodra 😄
jún. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
0%
Emberek vagyunk mind egyediek és különlegesek. Isten a saját képmására teremtett minket. Isten pedig tökéletes, így mi emberek is azok vagyunk, én ezt így gondolom. Nem a kor határozza meg az ember boldogságát hanem az életfelfogása. Szerintem aki irigykedik a másikra az sose volt igazán boldog és amíg irigykedik és nem a saját boldogságára figyel, hanem a másikra addig nem is lesz. De bárhogy is dönt az ember az ő saját döntése lesz, hogy boldogan akar élni vagy sem. Minden amit jót vagy rosszat kíván az ember a másik embernek az idővel visszaszáll rá. Éppen ezért én szép hétvégét kívánok mindenkinek!
jún. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Pszichológust javaslok kérdező.
jún. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

"Ez mind tök jó, csak már rohadtul nem vagy fiatal."

És? Ez kit érdekel?

jún. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok féltékeny senkire.

20as éveim nagy részét véggüriztem. 27 évesen jutottam el oda, hogy tényleg senkire nem vagyok rászorulva, van elég pénzem szorakozni, utazni.

N 30

jún. 23. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Nem irigykedem, de hiányzik a fesztiválozás. A korosztályomból senki sincs, akit érdekelne ilyen jellegű kikapcsolódás velem, fiatalabbak között pedig szánalmasnak érezném magam...

Minden más okés.

jún. 23. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 Szolovjov ***** válasza:
58%
Ugyanolyan volt az élet huszonévesen, mint most 38 évesen. Mos tjobb a testalkalt, mert akkor 48 kiló voltam, most 60. A melóval semmi baj, most is van nyári szünet (3 hét leállás a gyárban), számlák nem gond, felelősség semmivel sem nagyobb, viszont van pénz. Elhízni lehetetlen. Ha tejszínhabos kolbászt zabálnék dobostortával napi háromszor, akkor sem jönne rá megy gramm sem.
jún. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Egy normalis ember azert kepes felnoni agyilag…


“Nyári szünet”: Ez jobb volt, teny, most csak 30-40 szabadsaggal rendelkezem.


”életerősség”: Hat ezt nem valtoztatja meg feltetlenul a kor, hanem csak a hozzallasododn mulik.


“Testalkat, elhizas”: Ez is rajtad mulik csak.


Felelosseg: Ja, hat ezt hivjak felnottsegnek. Tobb tudas, tobb lehetoseg, tobb felelosseg. Nem rosszabb, sot, szerintem jobb is, hogy sokkal tobb dologban donthetek en, amikert felelos is vagyok. Bar van, aki orokre megmarad anya bevasarol/megfoz/kitorli a fenekemet vonalon…


Munka, szamlak: Tanulj, dolgozz jol, es onnantol mar nem kell sokat dolgozni, mert nem a mennyiseget fizetik meg, hanem a tudast, es maris nem fognak stresszelni a szamlak sem. Fiatalkent szamolgathattam, hogy vajon mire is marad penzem a kolis “kecsupos teszta” utan.

jún. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!