Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem szoktatok irigykedni a...

Nem szoktatok irigykedni a huszonévesekre, tekintve, hogy az élet kb abban a korszakban ténylegesen élet?

Figyelt kérdés

Nyári szünet, fiatal életerősség, kevesebb felelősség, jobb testalkat.


Aztán ennek vége és jön a pokol: trágya munka, számlák, felelősségek, elhízás, életkedvtelenség, pokol.


jún. 22. 16:19
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Elmúlik sajnos minden.


20-as éveimben, kimentem külföldre dolgozni 4 helyre is, nyelvet is gyakoroltam, kicsit világot is láttam. Nem volt sehol sem könnyű eleinte.


30 évesen hazaköltöztem.


gyorsan nagyon nagyon nagyon gyorsan elrepül ez a 10 év a 20-as éveid....nekem kb. 3 évnek tűnt.


Aztán itthon találtam munkát, szerencsém volt olyan téren , hogy örököltem így vettem egy szép lakást, viszonylag van egy fix munkahelyem tűrhető fizetéssel.

Korosztályom ismerősök szétszéledtek, külföldre, másik város, van ahol gyerek más munka stb. Szóval sok barát nincs.


hiányoznak a 20-as éveim, de a mostaniaknak is elmúlik egyszer.

jún. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Nem, minek?
jún. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!