Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kicsit elvesztem az életben,...

Kicsit elvesztem az életben, nem tudom hogyan tovább. Tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Az elmúlt egy évem nagyon nehéz volt, öngyilkosság szélén álltam. Most már sikerült belőle kimásznom, jó úton vagyok. Elkezdtem edzőterembe járni, könyvet írok, vannak barátaim, tudom hogy mivé szeretnék válni. De úgy érzem hogy valami még mindig hiányzik. Arra jutottam hogy a szerelem az. Hogy valakiben feltétel nélkül megbízhassak és ismerjem minden titkát, hogy valaki megismerje az összes hibámat és azok ellenére is szeretni tudjon. Hol tudnék olyan fiút találni aki nem töri össze a szívemet?

16L



szept. 16. 22:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"Hol tudnék olyan fiút találni aki nem töri össze a szívemet?"


Szerintem ha ezt a kérdést teszed fel, azzal egyszersmind teljesen feladod az irányítást is. Én inkább azt kérdezném: hogyan tudnál megerősödni annyira, hogy egy csalódást is el tudj viselni.


Az alapján, amit leírtál, már eddig is nagyot léptél már előre, igazából ugyanezt kell tovább. Nem vagy elkésve semmiről; nem sprintet futsz, hanem maratont.

szept. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
40%

Sehol nem találsz olyat. Ez a dolog mindig csak később derül ki. Hiába keresed te a nagy szerelmet.

Bár azért 16 évesen visszaléphetnél még kettőt, és inkább azt kellene átgondolnod, hogy ez a nagy depi mennyire elcseszett a korodhoz képest. Ennyi idősen mindenki szeret drámázni.

Ha pedig komoly a gond, a pszichológus/pszichiáter segít, ahová ilyenkor kötelező eljárni.

szept. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
43%
16 évesen uristen. 10 év múlva kiégett nő leszel 3 gyerekkel a nyakdban.
tegnapelőtt 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Azt tudom tanácsolni, hogy ne éld bele magad túlságosan semmibe.

Ha van is barátod, rövid idő után ne legyél benne biztos, hogy ő az igazi, több év kell ahhoz, hogy az ember megismerje a másikat. És ebben az életkorban még sokat fogsz változni te magad is. Szóval fiatalon, fejlődtök, változtok, alakultok, kialakul a személyiségetek.

tegnap 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!