Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kicsit elvesztem az életben,...

Kicsit elvesztem az életben, nem tudom hogyan tovább. Tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Az elmúlt egy évem nagyon nehéz volt, öngyilkosság szélén álltam. Most már sikerült belőle kimásznom, jó úton vagyok. Elkezdtem edzőterembe járni, könyvet írok, vannak barátaim, tudom hogy mivé szeretnék válni. De úgy érzem hogy valami még mindig hiányzik. Arra jutottam hogy a szerelem az. Hogy valakiben feltétel nélkül megbízhassak és ismerjem minden titkát, hogy valaki megismerje az összes hibámat és azok ellenére is szeretni tudjon. Hol tudnék olyan fiút találni aki nem töri össze a szívemet?

16L



szept. 16. 22:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Erre mi nem tudunk választ adni. Majd egyszer jön az a srác.
szept. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
26%
Ne pasizz.
szept. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
37%
Nem vagy még fiatal ezekhez?
szept. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%
Ha kifejezetten keresed, akkor biztosan nem azt fogod megtalálni, amire és akire vágysz!
szept. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább azt kellene megtanulnod, hogy hogy válassz jól, majd ha valaki jön. Hogy nem kell minden szót elhinni, hanem a következetes figyelem bántás nélkül a valódi szeretet jele. Hát ott van ez egész iskola, szórakozóhelyek, és az internet is ismerkedni..
szept. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm
szept. 16. 22:45
 7/14 anonim ***** válasza:
51%
Nem értem hogy a lányok/nők mellé miért kell feltétlenül állandóan valaki…. Rengeteg nő ismerősöm van akinek nincs párja és mégis teljes életet tudnak élni, én úgy veszem észre hogy még erősebbek is lelkileg mint azok akiknek van párjuk.
szept. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%
A kapcsolatok manapság eléggé ingoványos talajok tudnak lenni. Amennyiben csak a bizalom és őszinteség hiányzik, lehet jobban járnál egy lelki társsal, nem gondolod? Főleg mert a te korodban még nagyon sokan játszmáznak a kapcsolatokban, és félő ha kiadod a valódi önmagad, a másik majd rosszul fog reagálni rá, vagy visszaél vele. Ha meg csak tényleg ez hiányzik és ezt szeretnéd megélni vagy csak gyakorolni hogy kiadd magad és megbízhass a másikban, jobb lehet a lelkitárs vonal. Azt nem kuszálják annyira össze az érzelmek. Aztán ha már stabilabb vagy, akár a társkeresésbe is belecsaphatsz. De ha a párodtól várnád el hogy teljes legyél vele, az inkább csak a kapcsolatfüggőségbe lenne út, és egyéb megalázó helyzetekbe. Sajnos a legtöbb ember gyarló, és ha lehetősége van rá vissza is fog élni a kínálkozó helyzetekkel.
tegnapelőtt 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%
Türelem... keress hozzád hasonló nyugisabb típust, és minimum 1 hónap ismerkedés után jöjjél össze bárkivel is, nehogy aztán később derüljenek ki gáz dolgok. A legjobb esetben is pár év lesz, mire találsz normálisat..
tegnapelőtt 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
26%

Sehogy

Lehet hogy valakivel lesz nagy szerelem, hazassag, aztan 10 es 2 gyerek utan megdugja a kolleganojet, teged meg elhagy

Ezt nem lehet elore tudni

tegnapelőtt 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!