Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Azok a nők akik hangoztatják...

Azok a nők akik hangoztatják itt hogy ők nekik nem kell férfi,sexkapcsolatba szoktak lenni?

Figyelt kérdés
szept. 12. 16:45
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a nőket az államnak kéne kiutalni a férfiaknak, megelozendo az olyan 40 éves szuzeket, mint Te.
szept. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
82%
Én nem hangoztatom kéretlenül, de ha megkérdezik, elmondom, hogy nekem tényleg nem KELL férfi ahhoz, hogy számomra megfelelő szinten boldog legyek. És még csak szexpartner sem kell, önkielégítés is teljesen megfelel. Persze, jobb az életem egy jó párkapcsolattal, de inkább maradok egyedül, mint vkivel, aki mellett csak szenvedés az élet, nem passzolunk, nem indít be.
szept. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim válasza:

"És még csak szexpartner sem kell, önkielégítés is teljesen megfelel"


Ilyen kijelentések után - is - nagyon irigylem a nőket. Nekem már nagyon régóta nem elég a maszturbálás. Leginkább megszokásból, meg "muszájból" csinálom, de csinálhatom akárhányszor egy nap, nem elég.

szept. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!