Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Azok a nők akik hangoztatják...

Azok a nők akik hangoztatják itt hogy ők nekik nem kell férfi,sexkapcsolatba szoktak lenni?

Figyelt kérdés
szept. 12. 16:45
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
32%
Igen, egyszerre több alpha is dugja, ezért nem áll le betűkkel.
szept. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
15%
* betakkal
szept. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
Így könnyű.....
szept. 12. 16:46
 4/43 anonim ***** válasza:
83%
Ki hangoztatja hogy nem kell és miért?
szept. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
Amikor irom hogy 40 éves szűz vagyok és ez zavar a nők szerint sexuális elmebeteg vagyok....ti jobbak vagytok?
szept. 12. 16:48
 6/43 A kérdező kommentje:
4,mert kihasználtæk őket a jóképű férfiak
szept. 12. 16:49
 7/43 anonim ***** válasza:
69%
Én nem vagyok szexkapcsolatban. De szűz sem vagyok, voltak korábban kapcsolataim. Egyszerűen jól elvagyok egyedül. Ha szexhiányom van ott a kezem. Az önkielégítést többre tartom, mint a szexet, mert garantált az orgazmusom. Szóval púp a hátamon egy férfi, úgy en bloc.
szept. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
25%

Többségük valószínűleg abban van. Tapasztalataim szerint a nők imádják a szexet, nincs okuk cölibátusban lenni.


Tehát, amikor ilyeneket mondanak, hogy "nekem nem kell pasi", akkor esélyes, hogy valakivel összejár.

szept. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
80%
Nekem nem volt szexkapcsolatom. Volt játékszerem. Azzal sokkal jobb, mint némelyik férfivel.
szept. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
Nekem se lenne bajom a sexel,de a nőknek van baja velem
szept. 12. 18:27
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!