Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Azok a nők akik hangoztatják...

Azok a nők akik hangoztatják itt hogy ők nekik nem kell férfi,sexkapcsolatba szoktak lenni?

Figyelt kérdés
szept. 12. 16:45
1 2 3 4 5
 31/43 he84 ***** válasza:
91%
Hát "gratulálok" ehhez kérdező, hogy azt véled normális és jó férfinak, aki megcsalja a párját. Nem vagy komplett és akkor ezek szerint te megcsalnád a barátnődet, ezzel ezt is elismerted, avagy bevallottad. Az biztos, hogy így senkinek nem kellesz és fura a stílusod is, az írásod is.
szept. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 A kérdező kommentje:
33,hol irtam ilyet?direkt csinálod vagy nem tudsz értelmezni mondatokat?
szept. 13. 01:55
 33/43 anonim ***** válasza:
92%
Neked nem volt csajod, aztán másokat homarozol! XD
szept. 13. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
83%

Nem, mert a két fürge ujjammal nagyon jól le tudom rendezni magam.

Az meg, hogy nem kell férfi, nem azt jelenti, hogy utálom a férfiakat, vagy teljesen elzárkóznék egy kapcsolattól. Eddig kettő barátom volt, mindkettő egy hosszabb együttjárás volt, csak idővel változik az ember, és szétmentünk. Mindkét exemet nagyszerű embernek tartom, és egy nagyon laza haveri kapcsolat fennmaradt velük.

Az, hogy nem kell férfi, az azt jelenti, hogy nem esek zuhanok össze, hisztizek meg vergődök, amiért most épp nincs, hanem jól elvagyok egyedül is, és ha majd lesz olyan, aki érdemes rá, na akkor ő lesz a párom, de akármilyen vadbaromnak nem állok meg csak azért, hogy ne egyedül legyek, meg hogy legyen egy f.sz, amire rá tudok cuppanni.

szept. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 NTBS ***** válasza:
82%
Egy részük igen, egy részük nem. Nem mindenkinek való a párkapcsolat.
szept. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
90%

Egy középvezető a cégnél, aki egy nagyon ápolt, kedves,humoros és jóindulatú 52 éves hölgy, így fogalmazta ezt meg egy alkalommal.


" Volt férjem,de egy kis cafkáért elhagyott. Azóta nincs férfi az életemben és ezért vagyok ilyen kiegyensúlyozott és derűs. Ugyanis nem életcélom, hogy egy izzadó, hörgő férfi vörösen rángatózó farkából kifröccsenő ragacsos, furcsa szagú váladékára vágyjak, amit belém vagy rám ürít. Utána pedig kettőt fingva elalszik és horkol egész éjjel, reggel elvárva a terített asztalt. Megoldom magamnak, amit kell és nyugodt az életem, sem nő, sem férfi nincs benne "


Meglepődtünk ezen, amit mondott és ahogy mondta. De ha jól belegondolunk, van benne sok igazság, önzés nélkül.

szept. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 A kérdező kommentje:
36,ez elég beteg szöveg,te mégis felnézel rá
szept. 14. 10:26
 38/43 A kérdező kommentje:
Van benne igazság,mindenbe van,olyan férfival kellett volna összejönni aki nem csalja meg,ebbe is van igazság
szept. 14. 10:34
 39/43 anonim ***** válasza:
88%

Én abban a szobában laktam gyerekként, amiben korábban a nagymamám lakott, mikor kicsik voltunk és odaköltözött, hogy segítsen anyukámnak körülöttünk. Mikor kiskamasz voltam, megtaláltam a szerelmes leveleket, amiket a faluból az egyik úr küldözgetett neki, régies nyelvezettel írta, magázta nagymamámat, "Annuskám, házasodjunk össze kérem, maga még túl fiatal, hogy özvegyasszony legyen", szóval a 13 éves énem szerint ez nagyon romi volt, és kérdeztem is mamát, hogy miért nem adott egy esélyt ennek az embernek.

Azt mondta, hogy gondolkozott rajta, mert "nem iszik, nem dohányzik, szépen beszél, tényleg rendes ember", de ő harminc évig volt házas, ő nem akar még egy férfit kiszolgálni, jobb neki egyedül. Egyszer azt is mondta, hogy bár nagyon szeret minket, és a múltat nem változtatná meg, ha a mai világban kezdené újra, amikor már lehet ilyet, akkor sosem házasodott volna meg, és sosem szült volna. Mondjuk ezt kérte, hogy anyukámnak azért ne mondjam el.

szept. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 A kérdező kommentje:
Akkor a nők azért nem akarnak manapság házasodni mert azthiszik a fęrjük csicskái lennének?normális férfiakkal kéne foglalkozni nem?
szept. 14. 21:00
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!