Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan akadályozzam meg a...

Hogyan akadályozzam meg a saját halálom?

Figyelt kérdés
Rettenetesen sok szenvedést kellett átélnem az eddigi életem során. Olyan dolgok is történtek velem amik megtörtek lelkileg egy életre. Semminek sem látom az értelmét. Nem tudok azon változtatni hogy ne utáljanak az emberek és ne legyek ellenszenves mindenkinek. Párt sem tudok találni magamnak. 36 évesen még mindig egyedül rohadok másnak ilyenkor már felesége van rég nekem meg egy halvány kis remény sincs hogy bárkim lesz valaha is. Nagyon egyedül vagyok. Belül teljesen szétrohadtam már. Rengeteget gondolok a halálra és az a legrémisztőbb hogy semmi más kiutat nem látok. Ezek olyan problémák amiket nem tudok megoldani. Mit tehetnék?
júl. 20. 22:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Terápia
júl. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológushoz mehetnél.
júl. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szívesen beszélgetek Veled, az is segít valamit.
júl. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért tart mindenki ellenszenvesnek? Nem lehet hogy csak te képzeled ezt?
júl. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
50%
Talalj vmi eletcelt a tobbit meg szrd le. Majd hozzad verodik valaki
júl. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
33%
Csak aze ne csinalj gyerket mert a szomszednak is van
júl. 21. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
30%

Nem vigasztalásnak írom,de nagyon sok olyan nőt, férfit ismerek, akik elmondásuk szerint a családjuk mellett "rohadnak " élve. Unalomban, társas magányban,sőt sokan undorban.

Hiába a gyerek,ha utálják egymást a párjukkal. És ami a szomorú,hogy 24 és 46 év közöttiekről beszélek,tehát nem hosszú évtizedek utáni apátia van bennük.Egy 26 éves munkatársam munka után csavarog,hogy minél később érjen haza,mert úgy utál otthon lenni, a feleség és a kislány mellett. Hitel,lakhatás, stb köt össze sok embert, nehogy azt hidd, akinek párja,házastársa van, az mind boldog,kiegyensúlyozott.

De ha nem hiszed,menj le akármelyik hét végén egy játszótér mellé.Ha unott,fásult és szomorú apákat, anyákat akarsz látni,akkor bőven fogsz találni.

Sosem azért "kell" nősülni,mert az a szokás. Nálad pedig ilyen mentalitással, ne is haragudj,de jobb is hogy nincs család.Kínlódsz nagyon, de ezzel csak riasztod azt, aki felfigyelne rád.

júl. 21. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
63%

En egyedulallo vagyok es boldogan megyek haza

Hogy vegre megszabadulok a sok kocsogtol a munkahelyen

júl. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
7#. És akkor már azt hiszed hogy mindenhol ez van meg csak így járhatok én is? És az én mentálisommal van baj....
júl. 21. 07:54
 10/15 anonim ***** válasza:
28%

Igy jarhatsz mert masokhoz hasonlitod magad

Masnak gyereke van, neked nincs es emiatt nem erzed jol magad

Nem olyan nagy buli a gyereknevelés

júl. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!