Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A magány csak a ronda embereke...

A magány csak a ronda embereket sújtja?

Figyelt kérdés

Hiszen akik jol neznek ki, azok mindig konnyen talalnak tarsasagot maguknak. Vonzoak es szimpatikusam az emberek szemeben, igy nagyon szivesen ismerkednek vele


De mi van a rondakkal? Azbo tarsasagukat nem keresi senki se. Egyreszt mert rossz rajuk nezni, masreszt te is rondanak fogod erezni magadat mellette. Nem beszelve arrol, hogy erosen csokkenni fog a statuszod is. Ez kortol nemtol fuggetlen. Egy igy van 13 evesen es 63 evesen is.


Altalanos es kozepiskolaba is elsosorban a ronda, alacsony gyerekek voltak kikozositve, oket bantotta mindenki es veluk nem baratkozott senki. Felsooktatasba csak levegonek nezik oket, de termeszetesen itt is keruli oket mindenki. Ezek a dolgok a 20-30 ev mulva is nagyban meghatarozzak az eletet az aldozatnak. Tudatosul benne, hogy egy selejt es nem tagja a tarsadalomnak.



2022. dec. 3. 20:39
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
24%
Már nem azért de én szép kislány voltam az iskolában kiskoromban is, mégis kiközösítettek és csúfoltak, azután se csúnyultam meg, de mégse volt társaságom csak ha én kezdeményeztem. Az ember után szólnak az utcán, mondanak neki ezt azt de ettől nem lesz több társasága vagy nem lesz keresettebb szerintem. Ez személyiségfüggő. És a kisugárzás, az első benyomás sokat csinál
2022. dec. 9. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
61%

És mekkora a felháborodás amikor leírom, hogy náci társadalomban élünk. Pedig így van.


A csúnyák kellenek nekik, mert jobban tudják érezni maguk amiért ők nem néznek ki annyira rosszul, amiért van kit kiközösíteni, akinek kárára lehet csapatépítést folytatni. Ez a csúnyák szerepe a társadalomban.

Ezért valami beteges élvezet tölti el őket amikor egy csúnya kerül a csoportba és be is indul a rituálé ami igazából egy barbár és brutális, kegyetlen tortúrája a csúnyának, egy beáldozása ennek az embernek a közösség összetartozás érzésének kiépítése érdekében. Ezt pedig természetesen tagadják, mivel megtehetik, mivel túlerőben vannak és a többség szava dönt.


A csúnyák tapasztalják meg igazán az emberi rosszindulatot, a minden emberben ott lapuló ősgonoszt.


Nem, nem az a legnagyobb probléma, hogy nem jutnak párkapcsolathoz vagy szexuális örömökhöz. Hanem az, hogy be vannak áldozva és kínzás áldozatai egy életen át.


Ezért tragikus a sorsuk.

2022. dec. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
62%
#32 Milyen jól leírtad. Ezzel nem lehet vitatkozni.
2022. dec. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
35%

32


Nem beszélve arról, hogy idegileg ki lehet készülni a folyamatos támadások miatt amelyek többsége ártatlanul ér.


Brutális sorsok valóban, és semmit nem akar ez ellen tenni a többség, teljesen a természetre bízzák, mert mint mondják ez a természet rendje.

2022. dec. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:
32-es minden szavaddal egyetertek. Az mar tenyleg csak hab a tortan, hogy ezeknek az embereknek semmilyen emberi kapcsolatuk nem lehet.
2023. jan. 2. 21:44
 36/43 anonim ***** válasza:
74%
Nem akarlak nagyon kiábrándítani titeket, de pl egy szép not annyi bantas ér már akar kiskora óta, a féltékenység miatt, hogy az is ki tudja készíteni idegileg…
2023. jan. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
70%

36


Ezt kompenzálandó viszont kap egy csomó érdeklődést is.


Egy csúnya embernek csak a bántás jut.

2023. jan. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
29%

Ez igaz. A szép nőknek a legnehezebb. Irigyek, előítéletesek az emberek, és gonoszak.

A csúnyákkal kedvesebbek, mert sajnálják őket a csúnyaságuk miatt.

2023. jan. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 A kérdező kommentje:
Kurv.@ra nem sajnaljak oket. Viszont a szep csajokat meg a magas, helyes pasikat folyamatosan korbeudvaroljak. A rondakat le se sz@.rja senki. Ha ferfi akkor jobban, mintha no lennel.
2023. jan. 4. 02:09
 40/43 anonim ***** válasza:
Nem így tapasztalom. Csúnya faszik mindenkinek mindegy. Csúnya, és szép nőket bántják csak igazán. Másmás okokból.
2023. jan. 4. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!