Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A magány csak a ronda embereke...

A magány csak a ronda embereket sújtja?

Figyelt kérdés

Hiszen akik jol neznek ki, azok mindig konnyen talalnak tarsasagot maguknak. Vonzoak es szimpatikusam az emberek szemeben, igy nagyon szivesen ismerkednek vele


De mi van a rondakkal? Azbo tarsasagukat nem keresi senki se. Egyreszt mert rossz rajuk nezni, masreszt te is rondanak fogod erezni magadat mellette. Nem beszelve arrol, hogy erosen csokkenni fog a statuszod is. Ez kortol nemtol fuggetlen. Egy igy van 13 evesen es 63 evesen is.


Altalanos es kozepiskolaba is elsosorban a ronda, alacsony gyerekek voltak kikozositve, oket bantotta mindenki es veluk nem baratkozott senki. Felsooktatasba csak levegonek nezik oket, de termeszetesen itt is keruli oket mindenki. Ezek a dolgok a 20-30 ev mulva is nagyban meghatarozzak az eletet az aldozatnak. Tudatosul benne, hogy egy selejt es nem tagja a tarsadalomnak.



2022. dec. 3. 20:39
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:

Fontos hangsulyozni, hogy itt a ronda emberekrol van szo, nem az atlagrol. Ronda emberbol nincs olyan sok. Talan 5000:1 aranyban mondanam a rondakat.

En meg soha eletemben nem lattam ronda embert novel, nem hogy parkapcsolatba. De szerintem haveri kapcsolatuk sincs. Nehany ilyen emberrel tartom a kapcsolatot, tehat viszonylag jol ismerem a problemajukat.

2022. dec. 3. 21:19
 12/43 anonim ***** válasza:
90%

11


Én is tapasztalatból írtam. Te ezt látod, én meg mást látok.

2022. dec. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező ez a probléma téged is érint?

Én nem vagyok ronda, de szép se. Ugyanezt gondolom amit te, hátrány, mert nem vonzom be az embereket.

2022. dec. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
96%

Nem vagyok kifejezetten ronda hanem inkább átlagos mégis súlyt a magány pedig vannak körülöttem emberek.

Főleg ez a személyiségem miatt van ezt nagyon jól tudom, lehet békéne látnod neked is.

Egyetértek azzal amit feljebb írtak.

Én is ismerek kifejezetten ronda embereket akik házasságban élnek és tele vannak baráttal. Az egyik férfi nem elég hogy ronda de még 180 kg is és rohadtul szép a felesége és meg csak nem is gazd.

Ami a lányokat illeti kapásból 3 ember is eszembe jut akik csúnyák votlak de valamilyen oknál fogva mimdig volt barátjuk most már feleségek gyerkeik vannak.


Ellenben vannak körülöttem olyan középkorúak akik pont nem csúnyák átlagosak, egyedül élnek vagy a szüleikkel sosem volt élettársi kapcsolatuk barátaik sincsenek pedig nem rondák!!!


Vannak olyan emberek akik így érzik jól magukat de a legtöbbeknél főleg azért van így mert nem tudnak úgy kommunikálni és szocializálódni mint az átlag emberek. A személyiségükben van a hiba amin rettenetesen nehéz változtatni.

De a magányt más faktorok is befolyásolják az iskolás évek után rengeteg barátot veszt az ember a kevésbé szerencsések akár az összeset.

Felnőttként dolgozva pedig rohadt nehéz új barátságokat kiépíteni azoknak pláne akiknek eleve nehezen megy.

Azzal viszont egyetértek hogy a szépeknek egy fokkal könnyebb ezt nem tudom kétségbe vonni viszont ne vetítsük már ezt ki minden emberre.

2022. dec. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 Darius- ***** válasza:
32%
Ismerek olyan rondat, aki nagy dumas és igy nincs kikozositve
2022. dec. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:

13-as

Igen, persze! Sajnos eleg durvan.

2022. dec. 3. 22:56
 17/43 A kérdező kommentje:
Hozzatennem, hogy fiu/ferfi vagyok es nem vagyok meleg. Ne irogassatok. Koszi
2022. dec. 3. 22:58
 18/43 anonim ***** válasza:
77%

#14 jól összefoglalta.

Ez ilyen. Ha nem vagy szép, se nagyszájú/extrovertált akkor baromi nehéz dolgod van.

#13 voltam.

2022. dec. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 Darius- ***** válasza:
27%
17-re. Mi az , hogy ne irogassunk férfiak ? Mi koze ennek a szexualitashoz, egy altalanos kérdésre irunk ? Van ismerkedés kategoria, oda irj.
2022. dec. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:

18-as.

Mindegy, hogy introvertált vagy extrovertált vagy. Egyszerűen nem igy oszlik meg a közössége. Hanem szépek/átlagosak/rondák alapján. A külső 90% minden más 10%.

Tehát ha egy introvertált magas, jóképú pasas vagy akkor pillanatok alatt a csajok kedvence leszel. Vagy ha egy szép lány vagy akkor is az összes pasas téged akar majd. (mondjuk ebben nem vagyok annyira biztos, mert már semmilyen önbizalma nincs egy átlagos pasasnak, miközben a nőknek meg rengeteg)

Mindenesetre csak azt akarom mondani, hogy ha ronda vagy akkor mindegy, hogy milyen a dumád. Esetleg ha átlagos vagy akkor lehet esélyed, de rondaként semmiképp. Legalább is 30 évnyi tapasztalat nekem ezt mondja.

2022. dec. 4. 01:04
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!