Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A magány csak a ronda embereke...

A magány csak a ronda embereket sújtja?

Figyelt kérdés

Hiszen akik jol neznek ki, azok mindig konnyen talalnak tarsasagot maguknak. Vonzoak es szimpatikusam az emberek szemeben, igy nagyon szivesen ismerkednek vele


De mi van a rondakkal? Azbo tarsasagukat nem keresi senki se. Egyreszt mert rossz rajuk nezni, masreszt te is rondanak fogod erezni magadat mellette. Nem beszelve arrol, hogy erosen csokkenni fog a statuszod is. Ez kortol nemtol fuggetlen. Egy igy van 13 evesen es 63 evesen is.


Altalanos es kozepiskolaba is elsosorban a ronda, alacsony gyerekek voltak kikozositve, oket bantotta mindenki es veluk nem baratkozott senki. Felsooktatasba csak levegonek nezik oket, de termeszetesen itt is keruli oket mindenki. Ezek a dolgok a 20-30 ev mulva is nagyban meghatarozzak az eletet az aldozatnak. Tudatosul benne, hogy egy selejt es nem tagja a tarsadalomnak.



2022. dec. 3. 20:39
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
91%
A #7-est hagyjátok, teljesen átmosták az agyát a gyökér netes mémek, már klinikai eset szegény, mindanhova a hülye "Csedes" baromságait nyögi be.
2022. dec. 4. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:

Egyebkent itt a 3-as bruhuhunek uzennem, hogy a rondasag az nagyon durva dolog. Gyakorlatilag megpecseteli az egesz eleted. Meg azok is szerencsesebbek, akiknek se kezuk se labuk nincsen.

Nem mehetsz sehova, nem lehet senkid, nem lehet semmid. Az emberek megvetnek, leneznek es undorodnak toled. Te baratom egy napid nem birnad.

2022. dec. 4. 16:04
 23/43 anonim ***** válasza:
71%
Ez így nem igaz. Te is tehetsz ez ellen, például eljarsz sportolni, magadra szedsz egy kis izmot stb. Az arcodon nyilván nem tudsz változtatni. Meghát csúnyább nők is vannak, ezt ne felejtsük el. Ha más nem náluk lehet esélyed.
2022. dec. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:

Ez már bennem is felmerült, de nem. Körülnézve egy csomó undocsmány van, aki házas.

Szerintem akaratos, önbizalommal telt, igénytelenebb emberek, tuti nem magányosak. Persze, vannak igényes kivitelűek is, de az kisebbség.

2022. dec. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:
Meglepodnel milyen pasijuk van a csunya noknek. Eskuszom jobbak, mint a szebbeknek.
2022. dec. 4. 23:17
 26/43 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem is. Mert erőszakosak, és igénytelenek. Sok faszinak elég, ha valaki szexuálisan túlfűtött. Az, hogy ronda, vagy igénytelen, buta, kit érdekel?!
2022. dec. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
27%
2,7 : Micsoda az a Chade?? Csak ezt nyomjátok kommentekbe más kérdésnél is. Olyan idegesitő!
2022. dec. 5. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
27%

21: Ezt ugatom én is sztereóban hogy mindenhová csak azt irja meg mások is a Chadet vagy micsodát.

Embertelen. :P

2022. dec. 5. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
95%
Én a kulsombol éltem jó ideig és nálam magányosabb ember nincs a földön, már meg is szoktam
2022. dec. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Szerintem inkább csak a szépeket.
2022. dec. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!