Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Maganyos vagyok akik voltak...

Róbert dávid kérdése:

Maganyos vagyok akik voltak nekem mar nincsenek megakarok halni mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Voltak barataim és azok akik voltak mind elveszitettem. Imadkozzak istenhez hogy legyen valakim? Barát esetleg barátnőm? Edesanyukammal elek es vele is sokat veszekszem vele. En mar mem akarom ezt az életet élni. Beteg vagyok mentalisan. Egyszer csak lesz valakim vagy mar soha. Gondolkoztam gyógyszer tuladagolasban felakasztasban. Mindenki aki birt par eve mar letiltott. Úgy érzem megvagyok atkozva es almodni jobban szeretek mint élni. Olyan érzésem van mintha a többi ember többet érne mint én pedig én is erek annyit. Mint masok 30F
2021. szept. 9. 16:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Keress fel egy pszichológust. TB-s alapon is elérhető a nagyobb városokban.

Kívánom neked a legjobbakat!

2021. szept. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Deanfan válasza:
61%
Tudom, hogy nagyon naív vagyok, de hiszek benne, hogy minden ember különleges valaki számára akár mint barát, vagy mint társ. Nekem ez a gondolat ad még erőt, hogy ne torődjek bele a magányomba 30 éves korom felett. Neked sem kellene beletörődnöd ebbe. Próbálj meg az apróbb jó dolgoknak is örülni és nyitottnak lenni az emberek iránt. Idővel megtalálod majd azokat, akik érdekesnek találnak téged. Öngyilkosság nem megoldás semmire. Legalább is én ezt gondolom. Csak szomorúságot okoznál mindenkinek. Lehet olyanoknak is, akikről nem is gondolod, hogy fontos vagy a számukra.
2021. szept. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!