Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 2 hét szabim van, nagyon nem...

2 hét szabim van, nagyon nem tudok mit csinálni. Nyaralni nem akarok menni, mert gyűjtők pénzt lakásra, barátaim nincsenek, sportolni járok meg a barátommal talizok. Szerintetek mit csinalhatnék ezek kívül?

Figyelt kérdés

2021. aug. 3. 21:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
Akarmit.
2021. aug. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mintha csak én írtam volna ezt a kérdést (annyi kivétellel, hogy nekem vannak barátaim).


Szerintem gondolkodj el, hogy mik azok az apró dolgok, amikre eddig nem volt időd/energiád (pl. olvasás, mozizás, bármilyen hobbi, stb.) és próbáld ki őket. Pároddal közös program (ha jól gondolom őt érted "barátod" alatt) is működhet simán.


Ne hagyd, hogy a passzivitás visszahúzzon az ágyadba, így tartalmasan is tudnak telni a napjaid.

2021. aug. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
Ismerkedj itt.
2021. aug. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget :)
2021. aug. 3. 22:26
 5/11 anonim ***** válasza:
Pokemon go-val kezdj játszani.
2021. aug. 4. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nézz valami beugrós/alkalmi munkát, ha már úgyis gyűjtesz... Ilyenkor nyáron rengeteg van.
2021. aug. 4. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
sok maszturbálj
2021. aug. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 moozygoo ***** válasza:

Csinálj valami olyat ami kikapcsolja az agyad, szórakozz kicsit.

Nekem is nagy álmom egy lakás, és sokszor csak otthon kockulok, ezért a mostani születésnapomon extra jól esett ezt-azt csinálni.

Elment fodrászhoz, utána fagyizni, moziban kinéztem egy filmet amire elmentem, elrollereztem egy nagyobb távot, elmentem teaházba.

2021. aug. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
de jó :) ez tényleg jó
2021. aug. 8. 19:38
 10/11 anonim ***** válasza:
Kirándulj, olvass.
2021. aug. 18. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!