Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy változzak, ha mindenki...

Hogy változzak, ha mindenki kinő,megun, mert gyenge vagyok, kevés vagyok és így nincsenek barátaim, nincs kihez szólni sem?

Figyelt kérdés
2021. júl. 6. 07:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
tanulj, mozogj és nyiss az emberek felé
2021. júl. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Csinálj új dolgokat és érdekesebb leszel.

Tanulj a karizmáról.

2021. júl. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Járj a természetbe, spórolj, dolgozz (otthon is) , meg amiket előttem mondtak.
2021. júl. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Már széttanultam magam, de nem mentem vele semmire. :(


Mozgok, de nincs társaság ott.


Hiába nyitok, elutasitóak, levegőnek néznek.


Mivel nincs mire nagyon költsek, így sporolok is. ;(


A természet nem beszélget. ;(


A karizmát megnézem.


Milyen új dolgot? Amiket régebben csináltam, akkori új dolgok...meséltem róla az akkori ismerősöknek... leutánoztak, aztán ennyi,nélkülem folytatták

2021. júl. 6. 08:35
 5/11 anonim ***** válasza:

Értem hogy az élet nem a legjobb dolog, de itt sok a kifogás, pl:

-"A természet nem beszélget". Mi nem azt mondtuk hogy beszélgess az erdővel, hanem mint jó kikapcsólodás

-"Mozgok, de nincs társaság ott." Oda az emberek edzeni járnak le, ha pedig az edzést szeretnéd hogy segítsenek neked, akkor meg személyiedző (vagy mádsik kondi). Viszont ügyes vagy, hogy csinálod.

-"Már széttanultam magam, de nem mentem vele semmire." Ebben igazad van, bár én nem írtam ezt. Alternatív megoldásként, tanulj meg hangszeren játszani.

-"Hiába nyitok, elutasitóak, levegőnek néznek." Hát, olyan emberekkel barátkozz, akiket ismerhetsz, és akik jó emberek.

-"Mivel nincs mire nagyon költsek, így sporolok is." Ha jól értelmezem, akkor már valamennyire meg vannak oldva az anyagi gondjait (mert azt mondtad nincs mire, és gondolom saját akaratodból nem veszed meg a cuccaid).

Remélem tudtam valamennyit segíteni.

2021. júl. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg dögunalmas vagy! (...és még nyavalygós, önsajnálkozó is)

Hogy ezen hogyan javíthatnál azt nem tudom, mert nem ismerlek.

2021. júl. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Az mit jelent, hogy gyenge vagy? Miben nyilvánul meg a gyengeséged?

De egyet értek a 6-os válaszolóval. A barátkozás kezdeténél általában az számít, ki mennyire érdekes, mennyire jó társaság. Lehet belőled ez hiányzik.

2021. júl. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem az emberek jelentős része hasonló cipőben jár, és még pénzük sincs, tehát nem vagy egyedül?

"Nyiss az emberek felé!" nem tűnik jó tanácsnak, mert görcsös megfelelni akaráshoz vezet.


Amit tehetsz, ha az érdeklődési körödnek megfelelő klubot, társaságot keresel, belépsz, és ott aktív vagy. Ha látják, hogy rád mindig lehet számítani, barátkozni fognak veled. Csak szolgává ne váljál senkinél, mert visszaélnek vele!

A jó megjelenés is számít! Ha már van kihez szólnod, megkérdezheted, hogy az öltözéked, ápoltságod megfelelő e szerinte, de csakis a magad izlése szerint változtass!


Csak fecsegek, hátha segíthetek, közben nekem nincsenek barátaim, de ez inkább rajtam múlik, befele forduló vagyok. De a családomban csupa nyitott, derűs, segítőkész emberek vannak, tehát magányos soha nem vagyok.

A klub nálam azért nem vált be, mert nem volt időm és erőm sem eljárni.

2021. júl. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Dolgozz az önbizalmadon és akkor jobban fognak érdeklődni irántad
2021. júl. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Az emberi faj egyedeiben kényszeres vágy él arra, hogy mindenáron megfeleljen embertársai elvárásainak. Elég, ha ezt az egy adatot tudod, máris könnyebb lesz az életed. Te, belül, úgyis mindig tudod, h mi a helyes és mi nem az. Élj aszerint, és a hasonlóan tiszta lelkű emberek meg fognak találni, akikkel jól érzed magad. Ne feledd: nem kell mindenáron megfelelned mások elvárásainak. Tedd azt, ami a legtöbb jót okozza a legtöbb embernek, és boldog leszel:)
2021. júl. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!