Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan változzak meg?

Hogyan változzak meg?

Figyelt kérdés

Meg kell változzak? Édesanyám újraházasodott és a férje szerint neveletlen vagyok. Állítolag meggondolatlan vagyok és bunkó. Ami amúgy nem hinném, hogy igaz. Ő persze mindenért veszekszik. Például, hogy szeretnék egy új kisszőnyeget a szobámba. Én tényleg próbálok kedves lenni, de folyton azzal jönnek, hogy elviselhetetlen vagyok, hogy apám nem foglalkozott velem (mintha az én bajom lenne), meghogy az emberek utálnak engem és örökké egyedül leszek.


Tudtok mondani tippeket, hogy miként tudnék megváltozni? Köszönöm szépen!



2017. aug. 10. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Így, hogy nem ismernek az emberek nem tudnak véleményt mondani, hogy min változtass. Kérdezd meg a mostoha apukádat, hogy szerinte miben vagy bunkó és hogyan orvosolhatjátok a problémát.
2017. aug. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akaratlanul bántok meg másokat.
2017. aug. 10. 22:17
 3/5 anonim ***** válasza:
És ez tényleg így van, vagy csak ő mondja?
2017. aug. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Édesanyád mit mond? Kiáll melletted, vagy csak az új férje érdekli?
2017. aug. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Néha előfordul, de igyekszem figyelni. Illetve anya kiáll mellettem, de igazat is ad neki pár dologban.
2017. aug. 11. 16:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!