Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lehet azt feldolgozni,...

Hogyan lehet azt feldolgozni, hogy velem még semmi jó nem történt?

Figyelt kérdés

26 éves férfi vagyok.

Nézegettem a volt általános iskolai ill. középiskolai osztálytársaim fb profilját, és azt látom hogy mennyire jó életük van: lediplomáztak vagy szakmát szereztek, jogsit szereztek, van kocsijuk, van barátnőjük, néhányuknak már gyerekük is, sok külföldi nyaraláson túl voltak, páran külföldön élnek, és boldog életet élnek.


Én ezzel szemben nem tudok felmutatni semmit, nekem a 8 általánoson kívül nincs semmim, jogsim sincs, barátaim sincsenek, barátnőm sem volt sosem, illetve alig voltam még valahol...


Tehát szerintem én jogosan utálom az életemet és jogosan van hányingerem az egésztől.


2021. júl. 29. 10:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%
Kamu.
2021. júl. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
19%
Van hol laknod? Minden nap ételhez jutsz?
2021. júl. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#2


Igen van, és? Talán jobb lenne ha nem lenne már úgy is mindegy nekem

2021. júl. 29. 10:21
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Ezek jó dolgok, mert van, aki még ezekhez sem jut hozzá, szóval nem mondhatod, hogy semmi jó nem történik veled. Jó, hogy van hol laknod, jó, hogy van mit enned. És jó, hogy van igényed többre, mert akiknek még ezek az alapok sincsenek meg, azok nem tudnak többre dolgozni, amíg az alap hiányzik, de hogy el is érj többet, azért neked is tenned kell.
2021. júl. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
jav.: azok nem tudnak többre gondolni*
2021. júl. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

Egyrészt a fb-re mindenki szép dolgokat rak ki... amivel szerintem semmi gond nincsen, de az nem azt jelenti, hogy az embernek annyi az élete. Ha leülnél velük barátilag elbeszélgetni, más dolgok is kiderülhetnének. Hogy mennyi küzdelem, harc, bánat, betegség lehetett az ő életükben is, csak nem tudsz róla. Mindenkinek megvan ám a maga keresztje.


Másrészt nem azt kell feldolgozni, hogy veled "semmi jó nem történt", hanem tenni kéne, hogy haladj mindig előre. Ha csak keveset, akkor annyit, de haladjál, legyél motivált, ne ilyen tutyimutyi. Elhiszem, hogy nem volt barátnőd, az ilyen motiválatlan alak szerinted vonzó?

Nézz körül, milyen képzésen vehetnél részt, hol vagy hogyan tudnál azzal jobb állást szerezni.

Tegyél érte, hogy legyenek barátaid! Barátkozz akár olyannal, akinek szintén nincs barátja. Legyél nyitottabb, 26 éves férfi vagy, állj a sarkadra... Ha nem teszed, úgy kell neked, mit lehet erre mondani.

2021. júl. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a válaszokat.


"Ha csak keveset, akkor annyit, de haladjál, legyél motivált, ne ilyen tutyimutyi."


Jó, mostanában haladok szépen lassan, viszont mégis csak ott van a tudat és zavar ez az egész. És azt érzem, hogy hiába haladok, hiába szakadok meg, egyszerűen nem lesz eredménye. Mivel nekem még semmi sem sikerült, ezért érzem úgy hogy bármit is csinálok, sikertelenségre vagyok ítélve.

2021. júl. 29. 11:53
 8/11 anonim ***** válasza:
Figyi, fontos, hogy azt is tudd értékelni, amid már megvan, van hol laknod, pipa, van mit enned, pipa, stb. Nem azért kell ezt is értékelni, mert másnak szarabb, és akkor ne is akarj többet, hanem mert neked ezekért most nem kell küzdened, és ez fontos. Vajon ha ezek nem lennének meg, szomorkodnál amiatt, hogy nem volt még párkapcsolatod? Nyilván lehetne jobb, és ha teszel érte, akkor lesz is, de ne várj egyből sokat, és reális, elérhető célokat tűzz ki magad elé, és csak akkor lépj szintet, amikor stabil az előző alap. Egy számítógépes játékban sem mehetsz tovább, ha a korábbi szintet nem teljesítetted.
2021. júl. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Vegyél egy kresz könyvet, nem drágám, olvasd ki. Aztán menj el a legközelebbi BOSCH-ba, vagy TESCO-ba, valamelyikbe fogsz kapni állást. Először ezt a 2 dolgot tedd meg, utána már fogod tudni...,
2021. júl. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Hazugságot állítasz. Történtek veled jó dolgok. Pl be van kötve a net. Nyitva előtted a világ!!


A hozzáállásodon kell változtatnod. Legfőképp ne másokhoz hasonlítsd magadat, ne máaok álmait nézegesd, hanem a sajátjaisat valósítsd meg. Hogy hogyan?? Hát keress rá gugliban!

2021. júl. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!