Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Gáz fiatalként egyedül elmenni...

Gáz fiatalként egyedül elmenni kirándulni, moziba, enni-inni stb.? Ti szoktatok?

Figyelt kérdés

A járvány miatt haza kellett költöznöm a szüleimhez még az első hullám kezdetekor, azóta pedig igazából szinte csak itthon vagyok, egyedül. Már a könyökömön jönnek ki a sorozatok, olvasás, kirakó, nyelvtanulás, a különféle hobbik stb., elegem van már ebből az egészből és halálra unom magam, szerintem lassan már kezdek depressziós lenni. Szóval nagyon szeretnék végre kimozdulni, emberek között lenni, beszélgetni, programokat szervezni stb., de nincsen hozzá társaságom, senki. Eddig nem nagyon jártam el sehová max. kimentem sétálni vagy biciklizni egy kört és ennyi, mert sokáig nem is nagyon volt hova (ráadásul én vidéken élek, itt járványtól függetlenül nincsen semmi, két órára van a város vonattal) menni és egyedül nem is volt hozzá kedvem, hangulatom. Kedvem, hangulatom őszintén szólva most sincs, de rá kellett jönnöm, hogy ha azt aztán várhatom, hogy majd lesz valaki, akivel tudok találkozni és mehetünk együtt. Nem lesz. Szóval, ha szeretnék bármit is csinálni, akkor azt maximum egyedül tudom. Na most ez mint mondtam önmagában sem túl vonzó gondolat, mert akkor gyakorlatilag ugyanúgy egyedül vagyok csak máshol és pl. nem otthon nézem a filmet hanem a moziba, nem otthon kávézok hanem egy kávézóban és így tovább. Mindig úgy éreztem, hogy nincs is igazán értelme. Másrészt pedig mindig kellemetlenül éreztem magam korábban is, ha egyedül mentem ilyen formán szórakozni vagy kikapcsolódni. Az emberek többsége társasággal jár ilyen helyekre, programokra és beszélgetnek, hülyéskednek, szórakoznak stb., pláne az én korosztályom. Én pedig ilyenkor mindig nagyon bénának és szánalmasnak éreztem magam, hogy egyedül vagyok, nincsen velem senki és ez milyen szomorú, szánalmas, szégyellnivaló. Tudom, hogy senki nem foglalkozik a másikkal és azt nem tudom mások mit gondolnak ilyenkor vagy gondolnak-e bármit is, de bennem mindig ilyen rossz érzések voltak. Tehát most is úgy vagyok vele, hogy mennék is és közben mégsem.

22/L


2021. jún. 21. 22:07
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

a mozit régebben én is gáznak tartottam egyedül!

mára már basszus egy qurva nagy probléma össze egyeztetni meg hogy most kinek mikor jó meg melyik filmet meg akkor rájuk várni családdal valamivel könnyebb de azokra is annyit kellett mindig várni! mindig arra értünk oda amire már tele volt!!! pl a boszuállok végjáték-nál a nyakam kitört!

a pokember 2-nél meg olyan felszabadult voltam végre nem kell várni senkire sem korán oda értem a legtetejére ültem!!!


sőt anno osztályban az egyik srác mondtam hogy első nap elmegy haverokkal barátnővel utána meg egyedul kérdeztem tőle de hát minek megy el rá 2x????????? ":O ja mert qurvára parás menni másokkal :DDD persze én még most sem nézném meg kétszer!

2021. jún. 22. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
50%
Én gáznak érzem, legalábbis sokszor elfog a szorongás ilyen helyzetben. De nincs mit tenni, nincs senki, akivel mehetnék, szóval kénytelen vagyok egyedül.
2021. jún. 22. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Nem érzem magam jól egyedül, de ugyanígy itthon sem.
2021. jún. 22. 10:29
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, inkább csak nem annyira élvezetes. Pár hónapja én is egyedül vagyok, viszont sokkal szívesebben mennék valaki mással ilyen helyekre. Mennyire laksz vidéken, megkérdezhetem? :)
2021. jún. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Gáz vagy sem, én gyakran jártam moziba egyedül (fősuli helyett...), és nem éreztem magam kellemetlenül.

Ha az emberi kapcsolatok hiányoznak, akkor viszont nyilván nem fog attól megoldódni semmi, hogy egyedül jársz el ide-oda. Nem várni kell rá, hogy valaki lesz, akivel eljárhatsz, hanem elkezdeni ismerkedni. Ha van olyan hobbid, ami közösen művelhető másokkal, akkor még egyszerűbb. Vannak pl. túrás csoportok, ahova bárki jelentkezhet, hogy csatlakozna.

2021. jún. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Nincsen ilyen hobbim. Túrás csoportokat sem ismerek a környéken meg úgy nagyon más tematika köré szervezett csoport sincs.
2021. jún. 24. 09:44
 17/24 anonim ***** válasza:
Ha mozi meg kávézó van a környéken, akkor emberek is. Valamit biztos lehet találni. Ha esetleg elárulod, merrefelé élsz, talán egyesek tudnak tippeket adni. Vagy kiírhatod új kérdésként is.
2021. jún. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Itt nincsen se mozi, se kávézó. A szó szoros értelmébe véve vidéken lakom, tehát itt a nyári rendezvény az a szentmise a templomban meg majd talán lesz egy Csocsesz koncert az öregeknek vagy egy játszóház a gyerekeknek :D Az egyetem városában van, de mint írtam az macerás és ezért nem járok oda gyakran.
2021. jún. 24. 10:23
 19/24 anonim ***** válasza:
95%
És senki korodbeli nem él a faluban? Aki esetleg ugyanúgy unatkozik, mint te? Kérdezz körbe.
2021. jún. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Nem falu, város. Biztos laknak itt is fiatalok hasonló helyzetben, én itt nem ismerek senkit sem.
2021. jún. 24. 10:29
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!