Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek annak érdekében,...

Mit tegyek annak érdekében, hogy ne legyek antiszociális sz*r?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, mindig is népszerű kölyök voltam. Aztán nagyjából 1 éve valami megváltozott, befordultam, eltávolodtam még a családtagjaimtól is mert valami hihetetlenül nyomaszt belülről. A korommal járnak ilyen gondok, persze ennyi idősen az ember lázad, mindent sz*rnak lát, "mindenki utálja", de.. egyszerűen kilátástalanságban élek. Átlag alatti anyagi háttérrel rendelkezünk, büntett előéletű vagyok egy kisebb dolog miatt és meg is bélyegeznek sokan, de ez nem jelentett gondot soha hangulat terén, nem ért/ér sok rasszista megnyilvánulás sem szerencsére, kiegyensúlyozott voltam. És most itthon ülök teljesen egyedül szilveszter éjszaka, a szűk családikörömből mindenkinek van elfoglaltsága. Zárkózott és magányos vagyok, kegyetlenül.
2020. dec. 31. 23:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Önkénteskedj, ha lehet mostanában valahol. Állatmenhely is jó.
2020. dec. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
menj vissza a haverjaidhoz, csak ők húzhatnak
2021. jan. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!