Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kikkel mehetnék el szórakozni?

Kikkel mehetnék el szórakozni?

Figyelt kérdés
A kortársaim nagy része már gyakran jár bulizni, bandázni, stb... És erre én is vágyom, de nincs kivel megtegyem. Van pár barátom, de egyik sem ilyen bulizós típus. Nagyon nehezen nyitok emberek felé, szóval tényleg nem tudom, hogy találhatnék olyan embereket, akikkel tölthetem a hétvégéimet. Mit tegyek?

2020. febr. 26. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:

esetleg ha van valami zenei stílus az segíthet. akkor esetleg nagyobb facebook eventeknél írhatsz, hogy te egyedül mész van e aki még igen. csak egy tipp.


vagy nyáron fesztiválra simán elmehetsz egyedül a sátraddal.

2020. febr. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Nem követem be a kérdést, de aki depis és introvertált (hasonló vagyok) az nem egy buliba akarja rázni a seggét.. Mondjuk, én az ilyen viselkedést alapjáraton elítélem.

19f

2020. febr. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

2. valaszolo....

Mégis mit ítélsz el? 😁 Hogy valaki táncol? Te nem introvertalt vagy hanem segg*ej! 😁

Én introvertalt vagyok, életemben osszesen 2 baratnom volt, beszélgetést sem tudok igazán kezdemenyezni, es nem is akarok masokkal. Ennek ellenére imádok bulizni jarni.

Hatalmas különbség vagy az introvertalt es a rosszindulatu ember kozott.. :)

2020. febr. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!