Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is ilyen magányos az...

Más is ilyen magányos az ünnepek alatt?

Figyelt kérdés
2020. dec. 26. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
nem
2020. dec. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem ,vegre tudok nyugodtan tenni filozni aludni .Ma voltam meghivott nagy ebédre estig . Ott állandó beleduma zabálás , mindenki útban egymasnak , hangzavar , erőltetett viselkedés , vita . 2 óra múlva eljöttem .
2020. dec. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen. 2014-ben volt az utolsó Karácsonyom, amikor boldogan éreztem magam. Azóta minden Karácsony magányosan, fájdalmasan, szomorúan telik el.:(

18/F

2020. dec. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2012-ben volt az utolsó olyan karácsonyom, amikor még volt párom.

Azóta szingliként karányozom mindig.

Idén augusztusban meghalt édesapám. Vele meg a tesómékkal szoktunk karácsonyozni.

Most már, hogy Ő sincs, ez volt életem legrosszabb és legmagányosabb karácsonya. Inkább dolgoztam. Fát se állítottam.

2020. dec. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Idén nálunk se volt fa. Karácsonyi hangulatom már évek óta nem volt. Egy csomó rokon meg ismerős meghalt. Bárcsak vissza lehetne hozni azokat a jobb időket vagy legalább egy részét, amikor még minden boldogabb volt. Hülye voltam és nem értékeltem.
2020. dec. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem
2021. jan. 19. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!