Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak olyan nők,akik a jól...

Vannak olyan nők,akik a jól kinéző férfiaknak bókolnak,udvarolnak,a nem jól kinéző férfiakról meg tudomást sem vesznek?

Figyelt kérdés
Tehát a jó pasiknak lesik minden kívánságát,udvarolnak nekik,igyekeznek a kedvükben járni,a nem jól kinéző pasikkal pedig lekezelően,bunkón beszélnek?Vagy sehogy?

2020. dec. 23. 01:57
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
95%
Igen, vannak. És vannak fordítottan ilyen férfiak is.
2020. dec. 23. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
#1 de arra nem gondolnak hogy a nem jól kinéző embernek is vannak érzései?Hogy neki is szüksége van a szeretetre? Ugyanúgy mint a jól kinéző társának?
2020. dec. 23. 02:01
 3/28 anonim ***** válasza:
98%
#2: Talán gondolnak, talán nem. Senkit sem lehet mindenki szeretetére kötelezni. A nem jól kinéző emberek is kereshetnek mást, csak tenni kell érte és jól választani.
2020. dec. 23. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
86%

#2

És miért tőlem várná el bárki, hogy megadjam neki? Nem tudok és nem is szeretnék ismeretlenek lelkét pátyolgatni, amikor ott a családom, a párom, a barátaim és a különböző közösségeim.

2020. dec. 23. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező, ne írj privátban kérlek.
2020. dec. 23. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
#6 miért?Baj hogy tudni szeretném ki vagy?
2020. dec. 23. 02:10
 7/28 anonim ***** válasza:
89%

#2

Senkit nem lehet rákényszeríteni arra, hogy kedveljen és/vagy foglalkozzon veled.

2020. dec. 23. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
98%
Ne akarj olyan nőt, aki tudomást sem vesz rólad.
2020. dec. 23. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
94%

#7: Nem rám írtál, de a legtöbb ember nem örül a kéretlen privátoknak.


Kicsit úgy érzem, mintha szociálisan alapvető hiányosságaid lennének. Szerintem ezeket zárkóztasd fel, aztán magadtól is rájössz a kérdéseid válaszaira.

2020. dec. 23. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
96%

Nő vagyok,a férfiak nekem udvarolnak.

Fordítva nem szoktam.

Ha tetszik a pasi akkor mosolygok mert örülök,bókól, meg ilyesmi.Ha nem tetszik a férfi akkor inkább nagyon komolyan ránézek vagy inkább szúrós szemekkel, hogy hagyjon békén.De inkább nem beszélek velük.Tudod nem szeretem amikor

olyanokat kérdez, hogy na nem jövök be neked? Kicsit sem?

Azért én várom, hogy a reakcióimból tudja, hogy nem.

Akkor kiprovokálja, hogy az arcába mondjam?

Nem jó érzés így elküldeni senkit.Inkább,ha lehet nem is beszélek semmit olyannal aki nem jön be.

2020. dec. 23. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!