Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak olyan nők,akik a jól...

Vannak olyan nők,akik a jól kinéző férfiaknak bókolnak,udvarolnak,a nem jól kinéző férfiakról meg tudomást sem vesznek?

Figyelt kérdés
Tehát a jó pasiknak lesik minden kívánságát,udvarolnak nekik,igyekeznek a kedvükben járni,a nem jól kinéző pasikkal pedig lekezelően,bunkón beszélnek?Vagy sehogy?

2020. dec. 23. 01:57
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
97%
Aki tetszett,annak jeleztem.Az,hogy jóképű vagy csúnya teljesen változó.A barátom jól néz ki,sok nőnek tetszik,de voltak átlagos,és csúnyább férfiak is.Amúgy meg nem vagyok szeretet szolgálat,hogy bàrki lelkét ápolgassam,aki nem tetszett,azt elküldtem.
2020. dec. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
15%

az, a baj ezekkel a nyominger kérdésekkel, hogy adjátok a lovat, a csúnyácska, vagy éppen halálosan középkategóriás nők narancsbőrös végbele alá.


ugyanis ez egy provokatív, visszacsatolásosan demagóg kérdés, amire még a 72 kilós, kétszer vált szarkupac is azt fogja beírni arrogánsan, hogy:"már az is baj, hogy nekem a jó pasik tetszenek???"


tök felesleges.


1) csak égeted magad, kérdező. ráadásul feleslegesen. még anonim módon is képes vagy kutyába lemenni. minek? írj rá 200 nőre egy társkeresőn, csak reagál valaki.


2) senkinek nem "udvarolnak" a nők, tesó. a magyar nők legjellegzetesebb tulajdonsága, hogy két perc alatt elveszik maguktól a kedvét még annak is, aki amúgy tetszik nekik. ilyenek. ilyen a kultúránk, vagy talán a dunavíz/szmogos levegő az oka...? még kutatják.


járj el edzeni, figyelj oda a kajára, menj normális fodrászhoz, és fotózd le magad a haverod 10 éves bmwje mellett, és te is meg fogod kapni a 63 darab lájkodat, és forogat tovább ez a bohócbolygó.

2020. dec. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2020. dec. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
21%
Sok ilyen nőt leqrtam aztán dobtam, mert megérdemlik
2020. dec. 31. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
84%
Miért érdemlik meg? Ha valaki nem szimpatikus, akkor miert kell jopofizni vele? Tarskereson mindenki elvarja, hogy AZONNAL visszairjunk, még ha nemleges valaszt is.. Azt is azonnal.. Kulonben elkuldenek a fenebe... Muszaj szűrni, mert ha nem akkor ulhetunk egesznap a gep elott..pl ha jon 30 uzenet, inkabb nem valaszolok, mert a nemleges valasz is tobb percbe kerülne.. Azert bunkon sem akarom megirni egy mondatban, mert senkit nem akarok megbantani.. Meg ha ez most igy hulyen hangzik. Akkor untam meg mikor az elejen valaszolgattam es nem feleltem meg egy kriteriumnak erre elkuldott a fenebe a pasi, hogy akkor minek írok.. Pedig szépen, kedvesen megfogalmazott level volt. A masik helyzetebe nem gondolnak bele.Én is csendben elfogadom ha nem ír vissza az aki nekem tetszik.. Nem írok neki frusztralo üzeneteket.. Hogy "jajj akkor megtisztelsz a valaszoddal!?????" kozben a levélben meg annyit ír HA tetszem akkor irj... Epp eleg nyomaszto dolog van a vilegban.. Egyszerűen nincs kapacitas mindenkinek a lelket ápolni.. Foleg ha egyertelmu hogy megir egy izzadsagszagu, vicceskedo versiket amit kiszor 100 lanynak..
2020. dec. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo, te neked nem szimpatikus, nem tetsző nőknek udvarolsz?
2020. dec. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
30%
25, soha nem jópofizok senkivel, anélkül is fekszik a többség. Sőt, én bunkó vagyok a nőkkel, imádják
2020. dec. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
22%
A nők szarok! Hidd el
2021. jan. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!