Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek ha úgy érzem, hogy...

Mit tegyek ha úgy érzem, hogy kiszorultam a baráti társaságomból?

Figyelt kérdés

Van egy társaság akikkel nagyon jóban vagyok, úgy érzem ők a legközelebbi barátaim. Viszont az utóbbi időben történt ez-az és mindenki párba rendeződött csak én maradtam egyedül. Így most ők elmennek dupla, tripla randikra hiszen jóban is vannak, közben randiznak is stb. Nem azt mondom, hogy engem teljesen kihagynak, de mégis úgy érzem mostanában, hogy ilyenkor kimaradok, és ez nagyon rossz érzés.

20/L



2020. szept. 20. 17:30
 1/2 anonim ***** válasza:
32%

Építs ki kapcsolatokat 1. Az emberek nem tudja hogy létezel,amíg nem látnak,és nem mész oda,és nem köszönsz,rád se bagóznak,csak egy ember,aki épp mellettem megy el,aztán kész....

Bemutatkozol,stb...

Céltudatos vagy,nem kerülgeted a forrókását,elmondod az elején,hogy tetszel,stb stb,és hogy mi a célod a beszélgetéssel, kideríted,hogy mi az igény,tehát annak a pasinak olyan nő kell,ilyen-olyan amolyan,ha te ilyen nő vagy,akkor esetleg lehet valami ebből,ha nem nem.

Mész tovább. Legyél egyenes és őszinte,és ne a félelmeid irányítsák,hogy mit mondasz. Zavarba vagy,és nem mondod el a kulcsfontosságú dolgokat,nem mondod el,hogy tetszik neked,stb stb, halogatod,aztán volt nincs...

2020. szept. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
51%
2. Mellesleg nem árt, ez nem egó,igenis legyenek igényeid. DE ha neked nincs kockahasad,mástól se várd el. Tehát azért legyél igényes,de ne a csillagos egeket akard,ha te sem tudod ezt produkálni,maradj hű a reálishoz.
2020. szept. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!