Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Annak hogy rosszul érzem...

Annak hogy rosszul érzem magam,lehet az az oka hogy elhagytam egy napi fizetésem?

Figyelt kérdés
Tegnap vállaltam egy kis pluszmunkát,hogy keressek egy kis pluszpénzt.Ki is fizették este,viszont itthon észrevettem,hogy nincs meg a pénz.Valahol kiránthattam a zsebemből.Emiatt rosszkedvű vagyok most.Ha ezt tudom,inkább pihentem volna itthon,nem megyek dolgozni.Így most olyan mintha ingyen dolgoztam volna.Reggel föl kell hívnom a főnökömet és kérnem kell előleget.De miért kell hogy szomorú legyek emiatt?Igaz, tízezer forint nem kis pénz,amit elhagytam,de azért nem kéne ennyire elkeserednem.

2020. szept. 14. 02:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha olyan szűkös a fizetésed, akkor muszáj autót fenntartanod? Összeszámoltad már, mennyit költesz rá havonta a benzinen felül? Biztos megér ennyit az a kis kényelem?
2020. szept. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Tanulj meg vigyázni a cuccaidra és akkor vállalhatsz nyugodtan plusz munkát és legalább pénzed is lesz.
2020. szept. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
#11 nem az enyém volt az autó,főnök hozott haza.Megkérdezem tőle hogy a kocsiban nem találta e meg de szerintem kint az utcán hagytam el mert zsebemben volt a telefon is meg papírzsepi is.
2020. szept. 14. 15:21
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
A pénzzel nem így bánunk, hogy begyürjük a zsebükbe a zsepik közzé. A pénznek a pénztárcában a helye. Ne vedd zokon ezt tőlem. Legyen pénztárcád, tisztel a pénzt, amit keresel, nem a szarod.
2020. szept. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
#14 nem gondoltam rá,hogy ki fog esni.Meg mindig idegesít pedig tudom hogy attól nem lesz még meg.El kell fogadnom hogy nem lesz már meg.Venni akartam pulóvert,mert jönnek a hűvös éjszakák,meg vásárolni akartam a telefonra internetet de ebből így nem lesz semmi.Bérletet se tudok venni,veszek helyette 10 darabos gyűjtőjegyet.
2020. szept. 14. 19:02
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!