Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Annak hogy rosszul érzem...

Annak hogy rosszul érzem magam,lehet az az oka hogy elhagytam egy napi fizetésem?

Figyelt kérdés
Tegnap vállaltam egy kis pluszmunkát,hogy keressek egy kis pluszpénzt.Ki is fizették este,viszont itthon észrevettem,hogy nincs meg a pénz.Valahol kiránthattam a zsebemből.Emiatt rosszkedvű vagyok most.Ha ezt tudom,inkább pihentem volna itthon,nem megyek dolgozni.Így most olyan mintha ingyen dolgoztam volna.Reggel föl kell hívnom a főnökömet és kérnem kell előleget.De miért kell hogy szomorú legyek emiatt?Igaz, tízezer forint nem kis pénz,amit elhagytam,de azért nem kéne ennyire elkeserednem.

2020. szept. 14. 02:03
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Többet nem vállalok pluszmunkát.Inkább megpróbálom beosztani a kevés fizetéseket.
2020. szept. 14. 02:16
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Plusz munkát vállalhatsz, csak legközelebb jobban figyelj oda a pénzedre. Én is el lennék keseredve, de nyugi nem fog örökké tartani.

Már úgy sem lesz meg. A fizetést megkaptad, elvesztetted ez a te butaságod volt. Senki nem vert át vagy lopta el tőled, hogy emiatt full depis legyél. Én is hagytam már el pénzt.

2020. szept. 14. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Azért nem akarok plusz munkát vállalni,hogy ez ne fordulhasson elő még egyszer.És kérni fogom hogy a havi fizetésem is inkább utálják.Nem szeretem ha készpénz van nálam.Elhagyhatom, véletlenül elszakadhat,ellophatják, akármi lehet.
2020. szept. 14. 02:29
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem utálják,utalják.
2020. szept. 14. 02:30
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Ennyi erovel a hazbol se lepj ki tobbet, mert siman eluthet a busz munkaba menet.😂
2020. szept. 14. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Zsebben hordod a pénzt? Az rossz megoldás. Használj övtáskát pl
2020. szept. 14. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi erővel ne csak plusz munkát, hanem semmilyen munkát ne vállalj, nehogy elveszítsd a fizud :)


Butaság amit mondasz, de értelek, én is szörnyen érezném magam a helyedben. De nyugi, el fog múlni. És legközelebb a pénzt ne a zsebedben tartsd, hanem tedd szépen pénztárcába.

2020. szept. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy elhagytad. Én is jártam már hasonlóan. Aztán eszembejutott, hogy mennyi kisebbségivel utaztam a villamoson. Gaz előítéletes vagyok úgyhogy figyeltem rá, aztán mégis eltűnt valahogy a pénzem. ATMtől követhettek, szerencsére csak néhány ezer ft volt.
2020. szept. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
#8 nem lophatták el a villamoson, autóval jöttem haza.
2020. szept. 14. 12:09
 10/15 anonim ***** válasza:
Ülés alatt nem nézted, igaz?
2020. szept. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!