Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is van így?

Más is van így?

Figyelt kérdés

Kedves szingli nő társaim!

Miért ennyire kegyetlen az élet? 23 éves egyetemista vagyok,egy full tapasztalatlan szingli senki, amolyan ambivertált féle, néha talán inkább intro. Nem mondanám magamat csúnyának, de kifejezetten szépnek se, amolyan átlagos külsővel áldott meg a genetika, igaz mások szerint szép vagyok. Mégis itt vagyok szinglin,és be kell azzal érnem, hogy csak a nem normi / fura srácok találnak meg. És már tököm tele van azzal, hogy szinte mindenki még a csúnyácska lányok is találnak maguknak kapcsolatot, vagy elhívják a fiúk őket. Nem állítom, hogy tökéletes lennék. De mégsem értem, hogy miért ennyire nehéz egy rendes, kedves srácot találni. Nem hinném, hogy kevesebbet érnék néhány ribinél, vagy kevesebb esélyem lenne egy túlsúlyos lánynál, vagy egy bunkó, érzéketlen csajnál. Viszont nagyon találkozni sem találkoztam még olyan sráccal, akivel éreztem volna azt a pluszot, hívni hívtam már el, de arról is kiderült, hogy papucsnak megy csak el.

És most itt van ez a járvány időszak is, és már kb. ott tartok, hogy majd diplomázás után változhat csak ez a szitu kb...vagy utána sem és cicás néniként végzem szűzként.

Tudom, hogy általában kell egy jó baráti kör és úgy alakul a dolog, de kifejezetten nincs olyan egybefüggő baráti köröm.

Van ebből kiút tinderen kívül? Valakinek az életében történt akkora csoda, hogy 23-on x év után a semmiből megismerte a párját?

Írjon az is kommentben, aki hasonlóan érez, kicsit kell ez a lelkizés.



2020. szept. 12. 21:53
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

7#

5 vagyok.


Ezt a vírusos dolgot csak viccnek szántam,biztosan nagyon be pánikolt tőled hiszen nagyon is tetszettél ezek szerint.

Ezt jó hallani,ezek szerint az egyetem jót tett veled.

Milyen szakra jársz ahol csak ilyen személyek vannak?

2020. szept. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
informatika
2020. szept. 12. 23:01
 13/29 anonim ***** válasza:

10

Teljesmértékben igazad van

2020. szept. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Hát az informatikusok már csak ilyenek de azért van belőle kivétel is csak pont nem ott 😕
2020. szept. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

Hova valósi vagy?

Elég ha csak a megyét árulod el

2020. szept. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Bocsi, de nem ismerkedés céljából írtam ki a kérdést, szóval nem válaszolok rá. Bíztam, hogy majd lányok/nők is válaszolnak. :D
2020. szept. 12. 23:08
 17/29 anonim ***** válasza:

Semmi gond 😀

Csak kíváncsi voltam melyik az a megye?

Úgy sem jött volna össze mivel álltalában mindig több száz kilométer távolságra vagyunk.

2020. szept. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Pesten tanulok, ha ez számít. xd
2020. szept. 12. 23:19
 19/29 A kérdező kommentje:
akkor gondolom így se jött be
2020. szept. 12. 23:19
 20/29 anonim ***** válasza:
Hát figyelj én Nógrádi vagyok szóval annyira nagy távolság nincs köztünk 😀 elvégre nem Soproni, Pécsi, Debreceni vagy ja és hamarosan pesten fogok melózni 🤫
2020. szept. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!