Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is van így?

Más is van így?

Figyelt kérdés

Kedves szingli nő társaim!

Miért ennyire kegyetlen az élet? 23 éves egyetemista vagyok,egy full tapasztalatlan szingli senki, amolyan ambivertált féle, néha talán inkább intro. Nem mondanám magamat csúnyának, de kifejezetten szépnek se, amolyan átlagos külsővel áldott meg a genetika, igaz mások szerint szép vagyok. Mégis itt vagyok szinglin,és be kell azzal érnem, hogy csak a nem normi / fura srácok találnak meg. És már tököm tele van azzal, hogy szinte mindenki még a csúnyácska lányok is találnak maguknak kapcsolatot, vagy elhívják a fiúk őket. Nem állítom, hogy tökéletes lennék. De mégsem értem, hogy miért ennyire nehéz egy rendes, kedves srácot találni. Nem hinném, hogy kevesebbet érnék néhány ribinél, vagy kevesebb esélyem lenne egy túlsúlyos lánynál, vagy egy bunkó, érzéketlen csajnál. Viszont nagyon találkozni sem találkoztam még olyan sráccal, akivel éreztem volna azt a pluszot, hívni hívtam már el, de arról is kiderült, hogy papucsnak megy csak el.

És most itt van ez a járvány időszak is, és már kb. ott tartok, hogy majd diplomázás után változhat csak ez a szitu kb...vagy utána sem és cicás néniként végzem szűzként.

Tudom, hogy általában kell egy jó baráti kör és úgy alakul a dolog, de kifejezetten nincs olyan egybefüggő baráti köröm.

Van ebből kiút tinderen kívül? Valakinek az életében történt akkora csoda, hogy 23-on x év után a semmiből megismerte a párját?

Írjon az is kommentben, aki hasonlóan érez, kicsit kell ez a lelkizés.



2020. szept. 12. 21:53
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem túl magasok az elvárásaid, legalábbis az írásod ezen részeiből ez jött le: "csak a nem normi / fura srácok találnak meg", "kiderült, hogy papucsnak megy csak el".

Miért nem adsz nekik esélyt?

2020. szept. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

Az egyik ilyen srác külsőleg sem volt esetem, plusz éppen egy szakításon volt túl és elkezdte nekem írogatni, hogy majd a barátom lesz, majd a közeli barátom, és majd A BARÁTOM is. Én meg nem tudtam hova tenni ezt, mert én nem is közeledtem a srác felé, csupán csak néha elkértem a gyakorlati anyagot, meg egyszer meghallgattam, hogy milyen nehéz neki, mert éppen szakításban van a barátnőjével. És alapjában mások szerint sem okés teljesen a srác. A "papucs" esete meg fura volt, a sráccal kb. diótörőt kellett játszani, hogy elkezdjen magáról is beszélni, meg olyan béna volt totál a helyzet, semmi kézfogás, ölelés nem volt, mikor próbáltam ismerkedni, aztán mikor megmondtam, hogy nem érzem úgy, hogy ennek kellene folytatás pár alkalom után, akkor nem engedte. Meg voltak furcsaságok, pl. felhívtam magamhoz filmet nézni és annyira szorongott a srác, hogy amit hozott snack azt ki se vette a táskájából, és kb. fél méter távolságra ült le mellém. És a vicc, hogy a srác sose közölte le velem, hogy mikor hogy érezte magát, max ha kérdezgettem. Kicsit sem tűnt lelkesnek, de mégis folytatni akarta. Nekem meg a végére még magamból is elegem lett és lezártam.

Tudom, hogy nagyképűen fogalmaztam, de ma már egy barátnőm is rajtam röhögött, hogy miért mindig csak a lelki sérült, fura srácokat fogom ki.

2020. szept. 12. 22:22
 3/29 A kérdező kommentje:
Igazából nem nagyok az elvárásaim szerintem, mások szerint sem az baráti körömből.
2020. szept. 12. 22:24
 4/29 A kérdező kommentje:
Ja és bocsi a "lelki sérült" miatt. Nem azzal van a bajom, hanem hogy sokan úgy akarnak belekezdeni valamibe, hogy előtte magukkal nem kezdtek valamit. Szerintem például fontos, hogy egy férfiben legyen annyi magabiztosság, hogy legalább vállon érintsen, vagy elő vegye a snackét.
2020. szept. 12. 22:31
 5/29 anonim ***** válasza:

Ezt a papucsos dolgot el tudnád magyarázni?

Egyébként nem lehet hogy veled is valami gond van belül?

Például le értékeled saját magadat,hidd el nekem minden ember olyanokat vonz magához amilyen éppen ő saját maga,ha te egy boldog és kiegyensúlyozott nő vagy akkor olyan embereket fogsz magadhoz vonzani.

Végezetül ne felejtsük el vírus van ezért tartott távolságot tőled a srác. 👶🏻

2020. szept. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

Tehát úgy várod el, hogy a leendő párod minden szempontból toppon legyen, hogy te magad sem vagy ott? A kérdésedből úgy tűnik...

A választás a tiéd: vagy lejjebb adod az igényeid, vagy a fentebb vázolt macskás nőként végzed.

Egyébként külsőleg mik az elvárásaid, ha megkérdezhetem?

2020. szept. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

#5

Ez még jóval vírus előtt volt.

Egyébként van valami a szavaidban is. Nem hinném, hogy én vagyok a legkiegyensúlyozottabb a világon,régebben tényleg nem a legmosolygósabb személy voltam, viszont az utóbbi években fordítottja van, és kifejezetten könnyebben barátkozok az emberekkel. Viszont azért ilyen srácokat fogok ki nagyrészt, mert a szakomra nem a legszociálisabb személyek járnak, és sokan ilyen weirdok... Infó amúgy. l

2020. szept. 12. 22:46
 8/29 A kérdező kommentje:
#6 csak annyit várok el tőle, amennyire én képes vagyok.
2020. szept. 12. 22:48
 9/29 anonim ***** válasza:

Igazad van.

Én lelki sérült vagyok vagy nem is tudom mi velem a baj?

Egy biztos semmi sem boldogít már annyira,hiába kerestem a magyar átlag felett nem voltam tőle boldog így fel is mondtam,jövő héten lesz az utolsó munkahetem aztán hogy mi lesz azt én sem tudom pontosan?

Számomra a pénz nem okoz boldogságot.

Annyi már biztos hogy keresek itt a környéken melót vagy Budapesten aztán el megyek egy orvoshoz ha ő nem válik be akkor egy másik hoz aztán rendbe teszem magamat,ha bele kerülnék egy kapcsolatban talán egy kicsit segítene de ugyan úgy fent állna ez a probléma, addig amíg ez a probléma nem oldódik meg addig kapcsolatot sem szeretnék maximum ha találkozom olyan emberekkel akkor barátságot szívesen ki alakítok vele akár milyen nemű is legyen.

Szóval én ezért sem próbálkozom egy nőnél sem,nem akarok neki csalódást okozni,tudom milyen férfit akarnak a nők én sajnos még nem vagyok olyan de 1 év múlva remélem ez változni fog.

2020. szept. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

#9

Tisztelem a válaszodat!

Fighting! :D

Szerintem az a legjobb, mikor valaki jóban van magával nagy vonalakban. Sokat tud nyomni a kisugárzásba ez is. Szerethetőbb az az ember, aki jóban van magával.

2020. szept. 12. 22:58
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!