Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van kiút a magányosságból?

Van kiút a magányosságból?

Figyelt kérdés

23 éves fiú vagyok. Sosem voltak barátaim, sem havarjaim. Állandóan egyedül vagyok, mindent egyedül csinálok, ami eléggé nyomasztó. Nem látok ebből kiutat. Így lányokkal sem tudok ismerkedni.


Egész életemben ez borzalmas lenne, még a barátok hiánya kevésbé zavar, de az hogy ha sosem lenne párom az igen. Magányosság oka valószínüleg az hogy túl introvertált vagyok (zárkózott, csendes). Próbálnék közvetlenebb lenni, de ez nem egyszerű, főleg hogy sokan emiatt bunkónak tartanak.

Jelenleg épp munkám sincs.


2020. szept. 12. 21:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hát igen, szombat este van megint.


Még a dal is így szól: "Ha szombat este táncol, szikrázik a szemüvege és a szikrák között távol..."


A továbbiakban "egy arra járó csillag" stb. Most éppen nem jut eszembe a dal folytatása.


John Travolta az eredeti előadó, Baby Sisters a feldolgozott változat - ha jól emlékszem még.


Üdv: 9-es válaszoló

2020. szept. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Aki nagyon "szerelmes" hangulatában van, a Kék Duna Keringőt ajánlanám Johann Strausstól.


Keringőket és tangókat, mint TÁNCTERÁPIÁT lehetne alkalmazni!

2020. szept. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Én is hasonlóan vagyok.

lány vagyok, 21 éves, nincsenek baratáim.

Ha voltak is, mind csak érdek barát, azután eltűntek.

Nagyon szeretnék egy igaz barátot.

Én szerettem az élénk, vicces társaságot.

Illetve még mindig.

Régen nagyon nevetgélős lány voltam.

Imádtam haverokkal kiülni a kertbe meginni valamit, közben zenét hallgatni.

Fiúsabb típusú lány vagyok, így leginkább fiú barátaim voltak, voltak lányok is, de ők kétszinűek sajnos.

Mind "lekopott" rólam.

Mára egy ömnizalom hiányos, komor, és nem valami mosolygós lány lettem..

2021. ápr. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!