Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van kiút a magányosságból?

Van kiút a magányosságból?

Figyelt kérdés

23 éves fiú vagyok. Sosem voltak barátaim, sem havarjaim. Állandóan egyedül vagyok, mindent egyedül csinálok, ami eléggé nyomasztó. Nem látok ebből kiutat. Így lányokkal sem tudok ismerkedni.


Egész életemben ez borzalmas lenne, még a barátok hiánya kevésbé zavar, de az hogy ha sosem lenne párom az igen. Magányosság oka valószínüleg az hogy túl introvertált vagyok (zárkózott, csendes). Próbálnék közvetlenebb lenni, de ez nem egyszerű, főleg hogy sokan emiatt bunkónak tartanak.

Jelenleg épp munkám sincs.


2020. szept. 12. 21:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
37%
Nálam dettó ez van, csak én lány vagyok. És még azzal “nyugtatnak,” hogy lányként könnyebb... Senkinek sem könnyű. Én már beletörődtem, Neked is azt kéne. :(
2020. szept. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%

Ne torodjetek bele...nem szabad.

Nekem barátaim nincsenek, mind kikoptak az évek alatt.

De valahogy csak lehet közelebbi új ismeretségekre lelni, nem élhetünk le meg 60evet így.

Én sem tudom,hogy mi a megoldás, de probalkozok

2020. szept. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
9%

Persze, hogy VAN KIÚT!!!


Szerintem egyházi közösség mindenképpen jót tenne - nagyon tudnál alkalmazkodni pl. a korod beliekhez, akik SZINTÉN KERESIK ÉLETÜK HIVATÁSÁT!


Rengetegféle lehetőség kínálkozik, hogy KÜLÖNBÖZŐ SZAKMÁVAL RENDELKEZŐ embereket megismerhess - főleg értelmiségi végzettségűek, de szakmunkások is akadnak bőven. Esetleg korod beli fiatalok szülei segíthetnek munkalehetőségekkel, stb.


Ui: remélhetőleg nem fognak bezárni a templomkapuk megint a koronavírus miatt - tavasszal ezt viseltem a legnehezebben! Túlságosan nagy magányérzetet majdnem akkor éltem meg utoljára. (Szerencsére pont az az egy templom volt nyitva, ahol egy jó ismerősöm dolgozott, akinek utólag is nagyon sokat köszönhetek...)

2020. szept. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Dettó ugyanaz a helyzet. 25/F vagyok, viszont engem is így súlyt a magány. Nem azért mert ronda lennék és nem tudok párt találni. Hanem egyszerűen magam se látom az értelmét. Valamiért a barátaim mindig úgymond elkerültek engem. Próbáltam állandóan nyitni mások felé, de kicsit nehéz úgy, hogy vissza senki nem nyit feléd. Szóval alapból úgy állok hozzá már a dolgoknak, hogy inkább leszek magányos minthogy hamis barátságokba éljek vagy hamis kapcsolatba. Ha felém nem próbál senki nyitni, miért küzdjek én másokért? Csak azért, hogy én úgy érezzem boldog vagyok? Inkább nem :), ha meg az életbe összefutok az igazival, bőven elég lesz egymaga. Addig is solo warrior for life :D
2020. szept. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nálam is hasonló a helyzet csak lány vagyok. Ha valaki (lehetőleg lány) szívesen barátkozna, akár csak azért hogy legyen kihez szólni néha, akkor az nyugodtan írjon. Budapestiek előnyben.
2020. szept. 13. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én 35 éves nőként vagyok így. Hát nem könnyű
2020. szept. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
csináljatok a face-en egy csoportot és beszélgessetek..
2020. szept. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
26 éves fiú, sziasztok! Hasonló nekem is a szitum. Kb van egy baráti köröm, de vicces, mert ők átlagban fiatalabbak nálam, és ezen a baráti körön más baráti körük is van. Sajnos ezen kívül nincs senkim. Nagyszüleim már meghaltak, szüleimmel szoktam a Balatonra menni hétvégente hogy valami történjen. Ezen kívül félek ismerkedni.
2020. szept. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Egy kicsit "cseréljünk"! Én pedig attól tartok, hogy maholnap "rohanhatok" az anyakönyvvezető elé HÁZASSÁGOT KÖTNI?!


Na jó, ez szerintem vicc. Még nem "nőttünk fel" egymáshoz - van mit tanulnunk a másik élettörténetéből...


Üdv: egy negyvenes Hölgy és egy harmincas Úr

2020. szept. 14. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Légyszives valalki irjon rám beszélgetni...nem birom már a magányt. 24/F
2020. szept. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!