Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Akik rossz körülmények között...

Akik rossz körülmények között nőnek fel,nehéz gyermekkorukban van,magányos emberek lesznek?Olyanok,akiket kiközösítenek?

Figyelt kérdés
Ha a saját példámból indulok ki,én is rossz körülmények között nőttem fel,családi problémáim voltak és egy befelé forduló,félénk, zárkózott ember lett belőlem.Barátaim,barátnőm nincs,nem is volt soha,mindenhol kiközösítettek,furcsának tartanak a mai napig is.Mindig is egyedül voltam.Ha normális körülmények között nőttem volna fel,most lehet hogy boldog ember lennék,így viszont sajnos nem vagyok az.És szerintem nem is leszek soha.Nem mindegy,hová születünk.Én sajnos pont rossz helyre.A magány most már elkísér egész életemben szerintem.Szeretethiányos leszek örökké.

2020. aug. 18. 17:21
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
Lemerül a telefonom,később folytatjuk.
2020. aug. 18. 18:41
 22/34 anonim ***** válasza:
77%

Felejtsétek el a kérdezőt, menthetetlen, mert elássa magát.

Hetente felrak egy-két kérdést hasonló témákkal, de egy tanácsot nem hajlandó megfogadni, aztán jövő héten ismét jön a butaságaival.

Privátban egyszer beszéltem vele őszinte jó szándékkal, hogy hátha így jobban megnyílik és nyitottabb lesz, de semmit nem használt.

Jelentsétek, mostanra többet nem ér ennél. Semmivel nem jobb, mint a többi itteni troll.

2020. aug. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
#24 mikor beszéltünk itt privátban?
2020. aug. 18. 21:10
 24/34 anonim ***** válasza:
32%

Én is jártam pszichológushoz, de sz@rt sem ért, szemfényvesztés az egész...


Van egy pont, amikor az embernek be kell látnia, hogy x dologra nem alkalmas. Én pl emberi kapcsolatokra alkalmatlan vagyok. Próbálom máshol keresni a boldogságom.

2020. aug. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
37%

A pszichoterápia működik és kész. Ha neked nem működött, akkor vagy

- nem a megfelelő terapeutához jártál

- nem jártál évekig

- eleve úgy állsz hozzá, hogy rajtad nem segít

- a terapeutától várod, hogy megoldja az életed

Félreérthetetlen jele, hogy pszichoterápiára kellene járnod, ha úgy gondolod, hogy

- az állapotodért mások felelősek

- az állapotod megváltoztathatatlan

- csak a külvilágnak kellene megváltoznia

- rajtad a pszichoterápia nem segít

- nem rajtad múlik az életed

- balszerencsés vagy

2020. aug. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
22%
Gyakorisztánban nincs kifogás, még az afgán nőket is hibáztatnák, hogy miért nem mentek el 10 éves korukban diákmunkázni, és gőzerővel idegen nyelvet tanulni, illetve miért egy agresszív baromhoz ment hozzá, és miért nem húznak el azonnal az országából........
2020. aug. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
22%
Azt meg elfelejted, hogy a pszichológus kemény pénzekbe kerül, majdnem 500 ezer kidobása után inkább hagytam az egészet a fenébe. Tudom, az én anyukámat azért, mert bérből élek és csak 150 ezret keresek havonta. Természetesen azonnal fejet hajtok, itthagyom a házamat, családomat, felmondok, elmegyek Bécsbe mosogatni és munkásszállóban fogok élni, hogy gyűjthessek pszichológusra... :)
2020. aug. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
52%

Igen, sokba kerül a pszichológus és igen, sokáig kell hozzá járni, hogy tartós javulást érjen el az ember, bár már egy-két hónap alatt megtapasztalható a hatás. ÉVTIZEDEK alatt összeszedett sérelmek gyógyításáról van szó, mégis mit várunk? Értem én, hogy aki pszichológushoz fordul, általában padlón van az önrendelkezése, és talán túl nyuszi ahhoz, hogy otthagyja és keressen egy másikat, ha nem jön be. De ezt kell csinálni. 1 hónap alatt már kiderül, hogy szimpatikus-e a terapeuta, történik-e valami a terápián, elgondolkodsz-e az életeden, tudsz-e máshogy szemlélni dolgokat. Pont azért, mert amúgy is hosszú idő és sok pénz a terápia, a te érdeked, hogy megtaláld a megfelelő terapeutát. Nincs két egyforma terapeuta, nem tudom, mit vársz. Ez nem egy Aspirin, ami mindenkire ugyanúgy hat.

És ahelyett, hogy belátnád azt, hogy TE nem olvastad el a pszichoterápia betegtájékoztatóját és rossz "gyógyszert" szedtél be, inkább itt dühöngsz a saját hülyeséged miatt. Egy jó pszichoterápiáért pedig bármennyi ráfordított pénz az utolsó fillérig megéri, hiszen visszakapod az életed. Ráadásul valószínűleg ma már nem 150.000-ből élnél, mert a rossz állások mögött is nagyrészt alacsony önértékelések és önérvényesítési képességek vannak.

2020. aug. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
37%

"mert a rossz állások mögött is nagyrészt alacsony önértékelések és önérvényesítési képességek vannak."


Munkanélküliségről nem hallottál? Ezt mondanád a vendéglátósoknak is, akiknek tavasszal nem volt állása a korona miatt?

2020. aug. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
37%

Önérzettel meg marha sokat érek, ha a legutolsó gagyi cégnél is 3-5 év tapasztalatot kérnek.


Igyekszem pályakezdőként 600-at keresni, de valahogy nem megy. :)

2020. aug. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!