Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, ha annyira félek...

Mit tegyek, ha annyira félek a magánytól, hogy képes vagyok egy rossz kapcsolatban maradni?

Figyelt kérdés

Még évekkel ezelőtt jártam itt ezen az oldalon, feltettem egy olyan kérdést, hogy ciki-e, ha 18 évesen még nem volt barátom és soha nem kellettem senkinek. Erre mindenki írta, hogy nem az, mert majd később ez a javamra válik, hogy nem voltam benne ilyen tini párkapcsolatokba és nem is sérültem lelkileg.

Na hát ez kibszottul a javamra vált! Most egy olyan párkapcsolatban vagyok, ahol heti szinten megcsal a párom, házicselédnek néz, minden házimunkát én csinálok, lenéz, megaláz. Tudom, hogy rossz, de ebben a kapcsolatban vagyok, ő az első férfi az életemben és ő mindenben az első (csók, szex, párkapcsolat). Félek, hogy egyedül maradok. Nem kellenék senkinek, mert nem vagyok szép és unalmas vagyok.



2020. júl. 7. 05:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
21%
Nagyon sokan vannak igy ne aggodj
2020. júl. 7. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
44%

Viccelsz? Minden 2. nő ilyen kapcsolatban él. Egy kollégám 26 éves, a barátnőjével most várják a 3. gyereket, de már megcsalta kétszer. Ugyanez a 30-as, 40-es korosztályban. Hemzsegnek az ilyen esetek, semmi újkeletű nincs ebben, egy csomó nő gyenge, ez az oka. A férfiak meg kihasználják a szitut.

38N

2020. júl. 7. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Attól, mert leírjátok, hogy mások is ilyen helyzetben vannak, attól nekem mivel lesz jobb?
2020. júl. 7. 07:40
 4/16 anonim ***** válasza:
18%
Nyugi anyám is ilyen. Néha kap is egy két taslit. De neki jó így. Szánalmasak az ilyen emberek mit lehet erre mondani.
2020. júl. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%

Pont tegnap beszélgettem egy csajjal . Évek óta egy bántalmazó kapcsolatban van . A palija iszik és megcsalja . A csaj még egy gyereket is szült neki . Úgy volt vele hogy majd a gyerek hatha megvaltoztatja a kapcsolatukat . Nah most ott taranak hogy csak a gyerek miatt vannak egyutt . A pali meg semmit nem változott . Szóval én csak annyit javaslok. Nee szülj neki se gyereket , kedves kérdező .

Nem hiába van annyi szingli anyuka :(

Mit javaslunk még ? Szakíts vele a fenébe . Inkább maradj egyedül , mint egy nagy szar kapcsolatban :D

2020. júl. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Gondold végig, hogy miben rosszabb a magány, mint a jelenlegi helyzeted, és miért nem cserélnéd el ezt a kapcsolatot arra. Képzeld el, akár írd le, milyen volna az életed (szerinted), ha szakítanál. Mit éreznél akkor, hogyan telnének a napjaid, és hogyan telnek a napjaid most. Ha látod magad előtt a két helyzetet összevetve, segít a szakításban vagy a helyzet elfogadásában.
2020. júl. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Jó, de ha szakítok, akkor egyedül maradok. Így is hálát adok az Istennek, hogy legalább egy ember megmaradt mellettem, mégha semmibe sem néz és nem szeret.


Milyen volna az életem ha szakítanék?

Magányos, szexmentes és üres. Isteni csoda kellene ahhoz, hogy valaki velem akarjon kapcsolatot. A mostani helyzet annyiban jobb, hogy néha, ha olyan napjai vannak, hogy nem talált magának csajt, akkor szexel velem, és megengedi, hogy szex után odabújjak hozzá vagy megöleljem. Ha egyedül lennék, nincs kihez odabújni vagy megölelni.


Gyereket szülni nem terveztem.

2020. júl. 7. 08:57
 8/16 anonim ***** válasza:
62%
Na kérdező. Ezek után megérdemled a sorsod. Sosem fog változni a helyzet. Tudod miért? Mert neked jó így és garantálom, hogy soha nem is fogsz semmit se tenni. Szánalom a köbön.
2020. júl. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező,


ennyit egy szexkapcsolattól is megkapnál a lelki nyomor nélkül. Nőként pedig nem lenne nehéz találnod

2020. júl. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%

Nő vagy, ha szexet akarsz csak néha, azt fogsz azért kapni...


Igazából nagyon kéne neked egy kis egyedüllét, pont azért, hogy mmegismerd és megtanuld magad kicsit értékelni, mert atyaég te aztán a leírtak alapján keményen szarba se nézed magad, az ilyen embert tényleg nehéz szeretni, mert nem hiszi el neked, hogy szereted, és ez örök konfliktus tudattalanul.


Fiatal vagy, nem értem a félelmeid egyáltalán, csak mert kis tini gyerekként nem volt pasid az osztályban nem jelenti, hogy felnőttként se találsz, de most meddig szeretnél valakinek a seggtörlő rongya lenni? Ennél csak jobb van, a magány pedig iszonyat fejlesztő, és később hálás lennél magadnak, hogy már nem kell egy iylen emberhez alkalmazkodnod és volt esélyed szintet lépni a személyed fejlesztésében is.


Ha pedig már kicsit jobb dolgokat gondolsz magadról az simán vonzó.

2020. júl. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!