Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Akik rossz körülmények között...

Akik rossz körülmények között nőnek fel,nehéz gyermekkorukban van,magányos emberek lesznek?Olyanok,akiket kiközösítenek?

Figyelt kérdés
Ha a saját példámból indulok ki,én is rossz körülmények között nőttem fel,családi problémáim voltak és egy befelé forduló,félénk, zárkózott ember lett belőlem.Barátaim,barátnőm nincs,nem is volt soha,mindenhol kiközösítettek,furcsának tartanak a mai napig is.Mindig is egyedül voltam.Ha normális körülmények között nőttem volna fel,most lehet hogy boldog ember lennék,így viszont sajnos nem vagyok az.És szerintem nem is leszek soha.Nem mindegy,hová születünk.Én sajnos pont rossz helyre.A magány most már elkísér egész életemben szerintem.Szeretethiányos leszek örökké.

2020. aug. 18. 17:21
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
69%

A KÉRDEZŐ MENTHETETLEN! NEM AKAR VÁLTOZNI!


Nem az a lényeg, hogy hova születtél, kérdező, fogd már fel, leírtam, hogy párom hogyan járt, de most jó élete van, miért is? Mert TETT ÉRTE SAJÁT PÉNZÉT, IDEJÉT ÉS ENERGIÁJÁT ÁLDOZTA RÁ!


Te csak kifogásokat keresel, lusta vagy változni, életképtelen vagy, nem azon múlik az életed, hogy hova születtél. Ha képes vagy a változásra, akkor jó életed lesz. Ha nem tudsz lépést tartani, akkor belepusztulsz.


Hány önismereti, pszichológiai könyvet, előadást és hanganyagot hallgattál már meg? Milyen szerzőktől olvastál önfejlesztő könyveket?


TE NEM ISMERED MAGAD! Ebben egyezzünk meg.

2020. aug. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
67%

ui.: és milyen szerencséről beszélsz te? Az nem szerencse kérdése, hogy befejezd végre a rinyálást? Hány éves is vagy? 5?

Az érettségi bizonyítványt is apádék vették meg, vagy azt te, a saját verejtékeddel tetted le?


Az nem szerencse kérdése, hogy most a jelenbe milyen az életed! Az a te saját munkád eredménye. Nem csináltál eddig semmit, rinyáltál? Hát itt az eredménye! Egy üres, semmitmondó negatív, pesszimista ember élete a tiéd. De ezt te magad csináltad, ez a te felelősséged! TE DÖNTÖTTÉL ÍGY!

2020. aug. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
#12 lehet hogy nem vagyok képes a változásra.És ha nem vagyok képes,az is a rossz gyerekkorra vezethető vissza.Nekem túl nagy falatnak tűnik ilyen nagyot változni.
2020. aug. 18. 18:21
 14/34 anonim ***** válasza:
67%

#14

Ahhoz nem kell sokat változni, hogy felemeld a se..gged és elmenj egy pszichológushoz. Ott majd megkapod az utasításokat, hogy mit, hogyan csinálj.

Ehhez csak elhatározás szükséges!


Szóval, akkor te az időjárás változáshoz se vagy képes alkalmazkodni? Hisz az időjárás is állandóan változik, nem állandó. Ha pl. télen az utcára nem strandpapucsban mész ki, akkor meg mit nyafogsz itt?

2020. aug. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
#13 a múltunk határozza meg hogy milyen lesz a jövőnk.Sokat számít,hogy milyen a gyermekkorunk,hogy milyen családban növünk fel.Azt hiszem,az én lelki sebeim már soha nem gyógyulnak be.
2020. aug. 18. 18:27
 16/34 anonim ***** válasza:
68%

#16

DE BEGYÓGYULNÁNAK, HA AKARNÁD ÉS TENNÉL ÉRTE!


Párom, hogyhogy nem lett olyan, mint te? Pedig ő még az anyukáját is elveszítette! Nos, várom a válaszod! Bár tudom, erre is azt fogod írni, hogy szerencse.

2020. aug. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
#1-esnek elhiszem,hogy a párja nehéz körülmények között nőtt fel és mégis teljes életet él,de nem vagyunk egyformák,valaki helyre tud jönni,valaki nem.A lényeg,hogy a szülőknek a lehető legjobban kéne növelniük a gyereket.
2020. aug. 18. 18:33
 18/34 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező, a 7 és a 10-es komment kivételével az összeset én írtam. Az egyes válaszoló vagyok és végig velem beszélgettél.


De te mégis mit teszel a saját életedért, hogy az jobb legyen?

2020. aug. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
Nem növelniük,nevelniük.#17 azért nem lett olyan mint én,mert ő egy erősebb személyiség nálam.Én egy eléggé érzékeny és gyenge jellemű ember vagyok.Ezért is kellett volna a szüleimnek szigorúan,de mégis a legnagyobb szeretetben felnevelniük.
2020. aug. 18. 18:37
 20/34 anonim ***** válasza:
42%

#20

És mivel nem tették meg, ezért innentől kezdve a te saját felelősséged, hogy milyen életet élsz.

2020. aug. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!