Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tudnak azok a fiúk,akikkel...

Mit tudnak azok a fiúk,akikkel összejönnek a lányok?Mi a sikerük titka?

Figyelt kérdés
Vagy egyszerűen csak születni kell rá hogy valakinek barátnője lehessen?Olyan ez,mint az autóvezetés?Valakinek nagyon jól megy,valakinek kevésbé,valakinek egyáltalán nem?

2020. aug. 10. 16:24
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Én most is azt mondom hogy az számít hogy mit néznek ki belőlünk.Az is a probléma nálam,hogy belőlem a lányok nem nézik ki a vagányságot,a csibészséget,a rafináltságot,a talpraesettséget,az életrevalóságot.Nem szerencsés külsővel lettem megáldva,és nem azért mert csúnya vagyok,mert nem az vagyok,hanem esetlenséget,bénaságot tükröz a külsőm.Ez a lányoknak nem tetszik.Legalábbis én egy olyan lánnyal se találkoztam még akinek bejön egy esetlen kisugárzás.
2020. aug. 10. 19:50
 22/23 Mansour ***** válasza:
67%

Szerintem igazad van, és hiába mondják, hogy ne siránkozz, ez inkább ténymegállapítás, mint siránkozás. Abban persze van igazság, hogy önbizalmat növelni csak pozitív gondolatokkal lehet, de kell hozzá a pozitív visszajelzés is. És ha az nem jön, akkor nem nagyon lehet mit csinálni. Kiépíthetsz egy erőltetett "önbizalom-buborékot" magad köré, de az könnyen kipukkan és akkor ott állsz megfürödve. Még rosszabb, mintha nem is próbálkoztál volna...

Én sem voltam sikeres tizenéves koromban, pedig most mindenki azt mondja, milyen jól néztem ki akkor... Pedig próbálkoztam, figyeltem az apró jelekre, de valami mégsem stimmelt. Mondjuk egy dolgot nem csináltam, és ebben a 16-os válaszolónak igaza van, hogy nagyon fontos: nem jártam el baráti társaságokkal.

2020. aug. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
36%
Mit tudnak? Jól néznek ki
2020. aug. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!