Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tudnak azok a fiúk,akikkel...

Mit tudnak azok a fiúk,akikkel összejönnek a lányok?Mi a sikerük titka?

Figyelt kérdés
Vagy egyszerűen csak születni kell rá hogy valakinek barátnője lehessen?Olyan ez,mint az autóvezetés?Valakinek nagyon jól megy,valakinek kevésbé,valakinek egyáltalán nem?

2020. aug. 10. 16:24
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
#10 az,hogy a horgászatnál is meg kell lennie különféle feltételeknek ahhoz,hogy kifogj egy halat.Az,hogy kimész a Balaton partjára egy pecabottal,az még kevés.
2020. aug. 10. 17:08
 12/23 anonim ***** válasza:
32%
Biztos...
2020. aug. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Mansour ***** válasza:
55%

"Mi ez a horgászat???:xD"

Lék-/pontosabban luk-horgászat. :)

2020. aug. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Hasonló ez,mint amikor az ember bemegy egy ruhaüzletbe és válogat.Ez nem tetszik,ezt nem veszem meg,ez nem állna jól,ez röhejesen néz ki,ez gáz,ezt inkább nem veszem meg.Engem sem "vesznek"meg.
2020. aug. 10. 17:12
 15/23 anonim ***** válasza:
80%

Hát ha csaj lennék én sem "vennélek meg", ha tudnám, hogy egész nap fórumokon keseregsz miatta és kifogásokat keresel :D Tudom hogy szar érzés, de ne told túl ennyire az önsajnálatot, mert nehéz lesz kijönnöd belőle.

A másik meg, hogy nem adtál meg túl sok opciót a szavazásnál. A párkapcsolat az én megfogalmazásomban afféle "egyezmény", mondjuk hogy szociális kreálmány, tehát erre "születni" nem lehet, bárkinek lehet párkapcsolata. Ha azt írtad volna, hogy "bárki lehet csajmágnes" vs. "csajmágnesnek születni kell", akkor már inkább az utóbbit választottam volna, mert abban nagyobb szerepet játszanak a velünk született (többnyire külső) adottságok. De persze még ennél is befigyel a személyiség: a viselkedés, a kisugárzás, stb. stb. Nem olyan fekete-fehér, mint ahogy te leírod.

2020. aug. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 TheElmorGhost ***** válasza:
28%

Figyelj.Fiú/férfiként nőt/lányt akkor is tudsz szerezni ha nem nézel ki olyan jól.Feltéve ha emellett azért ápolt vagy, tiszta ruhák stb.

Ha ez meg van nincs is más minhogy jó humorérzéked legyen, stílusod, ne legyél kétszínű bunkó f@szkalap, inteligens legyél(olvass(netről is lehet) , művelődj legalább alap szinten), legyen egy baráti köröd,járj ki otthonról társaságokba és máris találsz magadnak egy barátnőt.

19/L

2020. aug. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
79%

Ha egy lány sajnáltatja magát akkor több horgász dobja rá a hálót, mint egy normális halra, vagyis lányra. :SS

Ha viszont egy fiú az minden esetben kiábrándító? Valamilyen szinten értem a logikáját, de szerintem bőven van kivétel, mert sok idétlen fiút látni jó csajjal vagy hallal, nem is tudom hogy mondjam, szóval akiknek sem a belső értékeik nem lehetnek olyan túlzottan jók, de még mellette külsőre is ápolatlanok vagy idétlen megjelenésűek.

2020. aug. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
27%

Tapasztalat + pozitív élmények tömkelege, amitől kicsit megnő a magabiztosságod.


Ezzel már lehet barátnőt szerezni.

2020. aug. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
79%

A kérdésedből már eleve kisüt, hogy már most van egy rögeszméd és csak megerősítést keresel benne.

Azok a fiúk, akikkel összejönnek a lányok, azt tudják, hogy nem alakítanak ki maguknak rossz tapasztalatokból rögeszméket. Ez az egész egyszerű pszichológia. Minél merevebben gondolkodsz egy adott témában, annál kevésbé veszed észre az elméletednek ellentmondó tényeket. Így azzal, hogy elhatároztad, hogy te egy kudarcra ítélt srác vagy, gyakorlatilag utasítottad az agyadat arra, hogy észre se vegye azokat a lányokat, akikkel összejöhetnél. Ha pl. egy lány félreérthetetlenül mosolyogna rád az utcán, te rögtön megmagyaráznád magadnak, hogy mást néz vagy hogy ez egy csapda, csak röhögni akar rajtad a barátnőivel vagy hogy biztosan kettyent. Mindegy, csak ne kelljen megszólítani.

Egyébként meg az is igaz, amit 17:49-es ír, hogy egy párkapcsolat megtartásához és működtetéséhez olyan képességek kellenek, amiket elemzéssel, gondolkodással, önreflexióval szereznek meg az emberek. Nem veleszületett mágia.

Mivel már kicsit talán túl mélyre merültél az önsajnálatban, el kell döntened, hogy mi számodra a jobb érzés, az hogy nyalogatod a sebeidet és itt sajnáltatod magad és százas papírzsepiket sírsz tele, vagy hogy valami energiát fektetsz be abba, hogy megalapozd azt, hogy egyáltalán kommunikációt tudj kezdeményezni nőkkel. Vannak ma már tökjó módszerek, hogy leküzdd a kisebbségi érzéseidet és kommunikációs gyengeségeidet. Pl. pszichoterápia.

2020. aug. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
43%
Igen, tehát ha szeretnéd, hogy egy hal a horgodra akadjon be kell etesd a már bedobott horgod, illetve a rajta lévő csalid körüli területet. Úgy értem körül kell övezd magad pozitív gondolatokkal. Vagy gondolj rá, hogy az a lány amúgy egyáltalán nem szép vagy vonzó, csak sok rajta a smink, ez egyébként valóban így van, nem is gondolnád de a legtöbb lány arca valójában sokkal csúnyább mint mondjuk a tied, annak ellenére, hogy amikor rájuk nézel mondjuk remegsz, hogy milyen szépek..
2020. aug. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!