Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tudnak azok a fiúk,akikkel...

Mit tudnak azok a fiúk,akikkel összejönnek a lányok?Mi a sikerük titka?

Figyelt kérdés
Vagy egyszerűen csak születni kell rá hogy valakinek barátnője lehessen?Olyan ez,mint az autóvezetés?Valakinek nagyon jól megy,valakinek kevésbé,valakinek egyáltalán nem?

2020. aug. 10. 16:24
A kérdező szavazást indított:
A párkapcsolat alkalmasságára születni kell
Bárkinek lehet párkapcsolata
38 szavazat
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Én azt gondolom,azért nincs sikerem a lányoknál,mert nem látnak bennem fantáziát.Hogy tudnám őket szórakoztatni,hogy meg tudnám őket védeni,hogy nem unatkoznának mellettem.
2020. aug. 10. 16:29
 2/23 A kérdező kommentje:
Azok akik arra szavaztak,hogy bárkinek lehet párkapcsolata azoktól azért megkérdezném,hogy bárkinek lehet jogosítványa is?
2020. aug. 10. 16:40
 3/23 anonim ***** válasza:
74%
Így ne csodálkozz ha soha az életben nem lesz egy csajod se.
2020. aug. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
54%

Semmi, csak ők mindenkinél próbálkoznak, és az egyik gyenge hal egyszer csak megakad nekik.

És igen lehet, bárhogy is nézel ki, bármilyen is vagy, csak menj ki az utcára és nézz szét, milyen srácoknak van barátnőjük.

Más dolog, hogy a legtöbbjük agyban egy csigával egyenlő, de legalább van nekik.

2020. aug. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
72%
Igaza van a hármasnak is, arra gondol, hogy ha megakadsz a csali kiválasztásánál, akkor mire oda jutsz hogy horgássz, nem marad hal a vízben.
2020. aug. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
48%

xDDDDDDDDDDDDDDDDDD

de kajak olyan lehet ez mint a horgászat, vagy én látnám ennyire rosszul? :S

2020. aug. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
82%

"Azok akik arra szavaztak,hogy bárkinek lehet párkapcsolata azoktól azért megkérdezném,hogy bárkinek lehet jogosítványa is?"


A kettő teljesen más. A jogosítvány egy egységesített vizsgarendszerre épül, ami konkrét készségeket és tudást mér, ahol mindenkinek ugyanazt a szintet kell megugrani. Párkapcsolatból szinte annyi féle van, mint amennyire pár a világon. Ami működik egy embernél, az nem fog működni egy másiknál. Vannak olyan (minőségű?) párkapcsolatok, ami az emberek többségének elérhetetlenek, de olyanok is, amit néhány ember már párkapcsolatnak se nevezne. Simán előfordul, hogy valaki olyan feltétlek mellett él párkapcsolatban, ami másoknak egyszerűen elfogadhatatlanok. Ez nem valami egységes dolog.

Egy dolog közös minden párkapcsolatban: legalább 2 ember rátalál egymásra, ahol mindketten együtt akarnak lenni, vagy rákényszerüljenek, hogy együtt legyenek valamilyen körülményből kifolyólag. Ennek végtelen sok módja és oka lehet.

2020. aug. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Mansour ***** válasza:
57%

"Én azt gondolom,azért nincs sikerem a lányoknál,mert nem látnak bennem fantáziát.Hogy tudnám őket szórakoztatni,hogy meg tudnám őket védeni,hogy nem unatkoznának mellettem."

Azt hiszem, ezt jól gondolod. A legfontosabb a fellépés, hogy mit sugárzol magadról. Ez részben született adottság, részben tanult képesség. És igen, elég a látszat is, legalábbis eleinte. Akiknek van barátnője, azok sem biztos, hogy jobban meg tudnák védeni, vagy szórakoztatni, mint te. Sőt, tuti hogy egy részük még úgy se. De a látszatot meg tudják teremteni.

2020. aug. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Mansour így van!Nem is ismernek,de mégis azt szűrik le hogy én nem leszek jó parti.Horgászhatok én reggeltől estig,ha nem jó csalit használok,nem fogok fogni semmit.
2020. aug. 10. 17:04
 10/23 anonim ***** válasza:
62%
Mi ez a horgászat???:xD
2020. aug. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!