Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tegyek, ha megpróbál...

Mit tegyek, ha megpróbál megerőszakolni?

Figyelt kérdés

Fiatal, csinos nő vagyok. Albérletben élek a párommal, de anyagi okokból más is él itt. Én nem hivatalosan tartózkodom itt. A főbérlő kiadta, aztán kész, nem ellenőrzik, ki lakik itt. (Pár éve 3an voltak bejelentve, és 5en laktak, semmi baj nem volt). A bejelentett lakhelyem a szüleimnél van, még mielőtt valaki belekötne.

A lakótársunk holnap elköltözik, de kapunk is másikat mindjárt. Aki itt lakott, azzal semmi gond nem volt, csak aludni járt haza, mert dolgozott.

Most félek, hogy mi van, ha az új valami botrányos alak lesz. (Annyit tudni csak, hogy férfi.) Mivel nem vagyok itt bejelentve, ha jelenti a főbérlőnek, engem is és a páromat is kirakhatnak, vagy rendőrségre vihetnek.

És aki ideköltözik, az nagyon jól tudja. A párom munkaügyben sokat van távol, napokat, heteket. De egyenlőre nem találtunk másik albérletet. Félek, hogy amíg egyedül leszek a lakásban, a párom távol, az új hapsi majd fenyegetni fog, meg akar majd erőszakolni, azzal zsarolva,

hogy ha nem engedek, feljelent.

Nem akarok rémeket látni, de a mai világban annyi mindent hallani.

A szüleimhez nem mehetek, nem olyan jó a viszonyunk, barátaim nincsenek a környéken, csak pokoli messze.


Mit tegyek?


2014. júl. 30. 22:09
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
93%

#8: :D


Még hogy véletlen kilépsz, és vissza másik névvel :)

2014. júl. 31. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Majd akkor izgulj, ha lesz miért. Addig mit parazol, amíg nyoma sincs semmi bajnak?
2014. júl. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!