Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tegyek, ha megpróbál...

Mit tegyek, ha megpróbál megerőszakolni?

Figyelt kérdés

Fiatal, csinos nő vagyok. Albérletben élek a párommal, de anyagi okokból más is él itt. Én nem hivatalosan tartózkodom itt. A főbérlő kiadta, aztán kész, nem ellenőrzik, ki lakik itt. (Pár éve 3an voltak bejelentve, és 5en laktak, semmi baj nem volt). A bejelentett lakhelyem a szüleimnél van, még mielőtt valaki belekötne.

A lakótársunk holnap elköltözik, de kapunk is másikat mindjárt. Aki itt lakott, azzal semmi gond nem volt, csak aludni járt haza, mert dolgozott.

Most félek, hogy mi van, ha az új valami botrányos alak lesz. (Annyit tudni csak, hogy férfi.) Mivel nem vagyok itt bejelentve, ha jelenti a főbérlőnek, engem is és a páromat is kirakhatnak, vagy rendőrségre vihetnek.

És aki ideköltözik, az nagyon jól tudja. A párom munkaügyben sokat van távol, napokat, heteket. De egyenlőre nem találtunk másik albérletet. Félek, hogy amíg egyedül leszek a lakásban, a párom távol, az új hapsi majd fenyegetni fog, meg akar majd erőszakolni, azzal zsarolva,

hogy ha nem engedek, feljelent.

Nem akarok rémeket látni, de a mai világban annyi mindent hallani.

A szüleimhez nem mehetek, nem olyan jó a viszonyunk, barátaim nincsenek a környéken, csak pokoli messze.


Mit tegyek?


2014. júl. 30. 22:09
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
99%
túl sok Blikket olvasol...
2014. júl. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim válasza:
100%
kevesebb krimit nézz
2014. júl. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek van igaza!
2014. júl. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Már rég fel kellett volna hívni a főbérlőt és elmondani neki, hogy te is odaköltöztél. Ha gondolja szabja át a bérleti díjat, kössön veled is bérleti szerződést, a rezsit pedig harmadoljátok ennyi. Nem értem miért kell mindent túlspilázni, arról nem is beszélve, hogy enyhén paranoiás vagy nem?
2014. júl. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
96%

Ha nő lenne, gondolom, semmi rosszat nem feltételeznél... számodra minden férfi potenciális szeuálsi bűnöző?

Egyébkétn nem vilűgos, mi alapján lehetne feljelenteni titeket. Ha a tulajdonost nem érdekli, ki lakik ot, akkor kit?

2014. júl. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
27%
Keress munkát, elfoglaltságot, akkor nem érsz majd rá ilyen rémeket látni. Nagyjából senki nem akar megerőszakolni, ha csinos vagy, ha nem, ha nem adsz rá okot. Ha kihívó vagy, rázod magad, akkor persze biztos megpróbál majd rád mászni. Szóval ne adj rá okot és keress melót.
2014. júl. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
93%
Keress fel orvost és kevesebb krimit nézz!!!!
2014. júl. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim válasza:
1%
Egyszer egy ismerősöm, akiről elképzelni sem tudtam volna, próbált megerőszakolni, ezért vagyok kissé paranoiás.
2014. júl. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
79%
22:21-es, te tényleg úgy gondolod, hogy azt erőszakolják meg, aki "megérdemli"? Ha így van, akkor nemcsak a kérdező agyával vannak problémák, de nálad sincs minden rendben...
2014. júl. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Válogasd meg a szavaid, utolsó előtti, nem őriztünk együtt libát. Nem tini vagyok, akit oltani kell.
2014. júl. 30. 22:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!