Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tegyek, ha megpróbál...

Mit tegyek, ha megpróbál megerőszakolni?

Figyelt kérdés

Fiatal, csinos nő vagyok. Albérletben élek a párommal, de anyagi okokból más is él itt. Én nem hivatalosan tartózkodom itt. A főbérlő kiadta, aztán kész, nem ellenőrzik, ki lakik itt. (Pár éve 3an voltak bejelentve, és 5en laktak, semmi baj nem volt). A bejelentett lakhelyem a szüleimnél van, még mielőtt valaki belekötne.

A lakótársunk holnap elköltözik, de kapunk is másikat mindjárt. Aki itt lakott, azzal semmi gond nem volt, csak aludni járt haza, mert dolgozott.

Most félek, hogy mi van, ha az új valami botrányos alak lesz. (Annyit tudni csak, hogy férfi.) Mivel nem vagyok itt bejelentve, ha jelenti a főbérlőnek, engem is és a páromat is kirakhatnak, vagy rendőrségre vihetnek.

És aki ideköltözik, az nagyon jól tudja. A párom munkaügyben sokat van távol, napokat, heteket. De egyenlőre nem találtunk másik albérletet. Félek, hogy amíg egyedül leszek a lakásban, a párom távol, az új hapsi majd fenyegetni fog, meg akar majd erőszakolni, azzal zsarolva,

hogy ha nem engedek, feljelent.

Nem akarok rémeket látni, de a mai világban annyi mindent hallani.

A szüleimhez nem mehetek, nem olyan jó a viszonyunk, barátaim nincsenek a környéken, csak pokoli messze.


Mit tegyek?


2014. júl. 30. 22:09
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
jajj...
2014. júl. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
#8: azt hiszem, elfelejtetted, hogy más felhasználónévvel vagy bejelentkezve...
2014. júl. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Igen, későn esett le.
2014. júl. 30. 22:28
 14/32 anonim ***** válasza:
2%

Biztos, hogy az eddigi valaszolok mindegyike ferfi, de lenyegtelen.

Kerezo, nekem lenne egy-ket kerdesem.

Miert lenne bajod abbol, hogy ott laksz? Ha fizetitek a lakbert, semmi gond, nem?

Honnan tudja, az uj lako, hogy titeket ezert kirakhatnak? (Ki kototte az orrara?)

Ha ennyire nem szimpatikus az uj lako, miert valasztottatok ot? Egyetlen jelentkezo volt?

A tanacsom: Ha felsz attol, hogy bejelenti a foberlonek, hogy ott laksz, hazudd neki azt, hogy ti mar bejelentettetek, el van ez intezve mar.

Ha felsz az eroszaktol, akkor MINDIG legyen nalad gazspray, es hintsd el az uj lakonak, mennyire szereted a kuzdosportokat, es x evigthai boxoltal. Na mit szolsz?

2014. júl. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagy benne, hogy mindegyik férfi??? Várjál csak...nem, nincs p.öcsöm, nő vagyok.
2014. júl. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
9%

Én egyébként minden pasit szexuális bűnözőnek tartok.


Láttam egyszer egy ilyet valamelyik külföldi oldalon, ott volt egy kép egy szép lányról, ahogy alszik, és az volt a kérdés mellé írva, hogy mit csinálnál, ha ez a látvány fogadna a szobádban. És jöttek szépen sorban a válaszok, hogy megerőszakolnák.


Itt is volt egy pasas nemrég, aki kérdezte, hogy nem félnek-e a nők, mert ha az ukrán helyzet miatt háború lesz, akkor a férfiak elindulnak nőket erőszakolni. Még direkt rá is kérdeztem, és ő mondta, hogy ha a férfiaknak adódik egy ilyen alkalom, biztos erőszakolnak.

2014. júl. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
94%

17-es: szóval arra alapozod, hogy a neten miket írkálnak???

Ugyanmár, a neten mindenkinek nagy a szája, az életben meg nem csinálnak semmit.

2014. júl. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
12%
"Valakik" mégis erőszakolnak, "valakik" miatt ha este jössz haza, sapkába vagy kapucniba tűröd a hajad, "valakik" miatt olyan cipőt kell felvenni, amiben tudsz futni, "valakik" miatt az ujjaid közé kell fogni a kulcsaidat, hogy fegyverként tudd használni.
2014. júl. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
98%
Ez már komoly paranoia neked.
2014. júl. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
2%
Ez nem paranoia, az összes barátnőm, lány ismerősöm ezt teszi.
2014. júl. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!