Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha halljátok, hogy a szomszéd...

Ha halljátok, hogy a szomszéd megveri a feleségét, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Csak elméleti kérdés, de kíváncsi volnék, hogy olyan esetben, ha ti hallanátok, hogy a berúgott férj veri a feleséget, akkor ti mit tennétek?

2014. jún. 7. 22:06
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
57%
3 Liftben?:D Inkább ő féljen.:)
2014. jún. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 A kérdező kommentje:

Ha rendszeres a verekedés? Kb. havi egy?

Én gyáva nő vagyok :( Bár múltkor majdnem kihívtam a rendőröket. Utána hallgatózom, hogy "még él e" a nő. De azt nem értem miért nem költözik el? Szégyellem magam, de ha a lányommal együtt beszállunk a liftbe, így is félek.

2014. jún. 7. 22:36
 13/46 A kérdező kommentje:

Én igen rosszul viselem az ilyen esti "bulikat"

- a nő soha nem kiabál -

2014. jún. 7. 22:39
 14/46 anonim ***** válasza:
10%
10-es azért jó lenne ha visszavennél a stílusodból.Miért kellene az én véleményemnek a tieddel egyeznie?Ennyi végett elhordasz mindennek?Gratulálok csodás ember lehetsz.
2014. jún. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
60%
Én nem csinálnék semmit. Azért, mert akire kezet emel a férje, ott a ferfi már nem eloszor teszi. Ha havonta elofordul, akkor a nonek már minimum 30 napja volt befárani feljelentést tenni. Egyébként mire a rendorok kiérnének, addigra már elcsendesednének a dolgok. Ha a no annyira fél, akkor a renoroknek úgyis azt mondja majd, hogy nem igaz az egész és akkor engem vesznek elo, hogy miért kamuzok.
2014. jún. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 A kérdező kommentje:
Én tavaly egyszer kihívtam a rendőröket, igaz a másik szomszédhoz. (nem vagyok olyan... ne értsétek félre) Kb 1 perc múlva tényleg kint is voltak. Szó szerint a gatyámat nem tudtam felvenni (este 11 volt). - a nőn még ott lenne a nyom, vagy nem? -
2014. jún. 7. 22:48
 17/46 anonim ***** válasza:
65%
14-es, és 15-ös, ennyire ne legyetek korlátoltak, még soha egy cikket/videót/stb. nem olvastatok el a témában? Szégyelljétek magatokat. És nem, nem veszek vissza, mert tételnül tűrni a szomszédban a rendszeres erőszakot - ez szerintem elfogadhatatlan - legalábbis férfiaktól. Nők esetén megértem, ha nem mernek lépni, főleg, ha egyedül vannak.
2014. jún. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
82%

Félni nem kell az ilyen férgek csak addig bátrak míg következmények nélkül tehetik.

Ha neked fordulna közöld, hogy úgy merjen hozzád érni, hogy a következő utad a rendőrségre vezet.

2014. jún. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
31%
Na te engem pont úgy hordtál el mindennek,hogy egyedül vagyok és nő.Na akkor?
2014. jún. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
70%
Sok suttyó ember van itt, akik megérdemelnék a hasonló helyzetet mikor ők kapják a pofont. Nő vagyok én mentem át szomszédhoz baltával azóta ku*s van ... az ilyen alkesz kis p*cs*ktől meg nem félek, akik bátorra isszák magukat és sokszor 50kg-os nőkön meg gyerekeken élik ki magukat. Mert józanul átmegy az utcán a másik oldalra, ha meglát. Ettől elkap a harctérideg.
2014. jún. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!