Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha halljátok, hogy a szomszéd...

Ha halljátok, hogy a szomszéd megveri a feleségét, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Csak elméleti kérdés, de kíváncsi volnék, hogy olyan esetben, ha ti hallanátok, hogy a berúgott férj veri a feleséget, akkor ti mit tennétek?

2014. jún. 7. 22:06
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
65%
Hívnám a rendőrséget. Egy kis razzia sosem árt.
2014. jún. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
29%
Én nem csinálok semmit mert mindennapos és az asszony igényli is szerintem már.
2014. jún. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:
Ha hívnád a rendőrt, nem félnél utána vele a liftben? Vagy az utcán?
2014. jún. 7. 22:08
 4/46 anonim ***** válasza:
20%
Nem avatkoznék más családi balhéjába! (asszony verve-pénz olvasva... Ismered?)
2014. jún. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:
és ha hallod a gyereket sírni? Üvölteni: "Apa ne bántsad?"
2014. jún. 7. 22:13
 6/46 anonim ***** válasza:
59%
Itt nincs gyerek szerencsére.De ha lenne sem nagyon lehet mit csinálni ilyenekkel sajnos.Amúgy mi kertes házban lakunk és ha ki is hívnám a zsarukat rá akkor tudná,hogy én voltam mert nincs másik szomszédja.Ahhoz meg túl állat,hogy én ezt bevállaljam.Asszony lépjen le ha akar/tud és kész.Jobban féltem a saját tyúkszaros életem mint hogy ilyenbe beleszóljak.
2014. jún. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
42%
Volt, hogy hallotam, hogy az alattunk lévő nőt megüti a férje, de azt is hallottam, hogy ezt a nő provokálja ki. Valakinek szüksége van verésre. Amúgy nem tettem semmit. Szerintem csak akkor hívnám ki a rendőrséget, ha a nő segítségért kiabálna.
2014. jún. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
53%
Nem csinálnék semmit, nem az én dolgom. Nem avatkozok bele más emberek magánügyeibe!
2014. jún. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
53%
Hozzánk a kva isten nem szólt olyankor. Csak kiállt a ház elé a szomszéd bácsi, hogy többet lásson.
2014. jún. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
87%
Előfordult már erőszak a szomszédban, olyankor figyelni szoktam, hogy merre halad a dolog...ha elfajul, akkor hívtam volna a rendőrséget, de a legtöbb pár perc alatt elcsendesedett. Ha valahol oda jutna a dolog, hogy segítségért kiabálnának, akkor végképp nem haboznék hívni a rendőrséget, és esetleg néhány szomszéddal átmenni...azok, akik azt írják, hogy nem tesznek semmit, meg hogy "asszony verve jó", azok mocskos kis férgek, és szégyellhetik magukat, hogy ilyen mocsadék, büdös állatok. Bocs, elragadtattam magam, de utálom az ilyen söpredéket.
2014. jún. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!