Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ezért van joga szólni?

Ezért van joga szólni?

Figyelt kérdés
mi egy panelház környéken lakunk közül a barátnőmhöz és este 9 után röpiztunk ott a panelházaknál ahol a barátnőm lakik. Erre kijött egy 17 éves csaj aki 3 évvel idősebb nálam és elkezdett ordítani hogy húzzunk el menjünk a játszótérre labdázni... mikor már 2.-ára kijött annyit mondtam neki még nincs tíz óra.. tudtommal 10órától van csendháborítás addig nincs joga szólni főleg ha nem is voltunk olyan hangosak,,

2013. aug. 8. 00:28
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:

amúgy igen szabolcsban lakok :D talált!!

egyszer Hajdú-Bihar megyében a rokonokkal koncerten voltunk mondtam hogy jó sok pulya van itt erre az unokatesóm megkérdezte mi az a pulya? :DD

De ezért szerintem nem kell minősíteni mert itt más a szövegkörnyezet :DD

2013. aug. 9. 17:15
 32/35 anonim ***** válasza:
Valóban szólhatott volna normálisan is.Vagy simán hülye,vagy naponta küzd a zajongókkal.
2013. aug. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
szerintem az első az igaz simán hülye :)
2013. aug. 15. 00:32
 34/35 A kérdező kommentje:

ja és 16:10 semmi okod nincs rá hogy leparasztozz úgyhogy nem ismersz! Én sem vagyok veled bunkó akkor te se legyél velem :)

nem hiszem hogy te tökéletes vagy senki sem az! Ezért nem kell egymást elítélni..

2013. aug. 15. 00:34
 35/35 A kérdező kommentje:
Annyit akartam volna még hozzátenni hogy nem káromkodtam nem beszélek csúnyán. Ne egy rib@ancnak képzeljetek el! :) Tudom hogy én is hibás voltam de ha kijön és megkér hogy légyszíves hagyjátok abba azonnal abbahagyom! :)
2013. nov. 23. 22:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!