Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ezért van joga szólni?

Ezért van joga szólni?

Figyelt kérdés
mi egy panelház környéken lakunk közül a barátnőmhöz és este 9 után röpiztunk ott a panelházaknál ahol a barátnőm lakik. Erre kijött egy 17 éves csaj aki 3 évvel idősebb nálam és elkezdett ordítani hogy húzzunk el menjünk a játszótérre labdázni... mikor már 2.-ára kijött annyit mondtam neki még nincs tíz óra.. tudtommal 10órától van csendháborítás addig nincs joga szólni főleg ha nem is voltunk olyan hangosak,,

2013. aug. 8. 00:28
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
33%
aha,és nem vedd úgy,hogy te minden zajos dolgot csinálhatsz 10 óráig... -.-
2013. aug. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
36%

Én sem mentem volna arrébb egy ketyós miatt, mert tuti hogy az, milyen érdekes hogy csak őt zavarta, senki mást. Vannak ilyen emberek akik nem tudják elviselni az ilyet.

Ahol régen laktam ott is volt, lent beszélgettünk a háztól vagy 30 méterre a padon halkan erre az ökör elkezdett ordibálni a 3.-ikról hogy csend legyen de úgy hogy elbújt a r*banc a függöny mögé, meg voltak húzásai, hát kapott is utánna rendesen csak azért is :D

2013. aug. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
88%

Ez a kecske meg a káposzta esete, ha nem 100as minek adjátok alá a lovat? Az, hogy minek költözik oda, hát a panelnál azért nehezen lehet olcsóbb lakást találni...

Mindketten hibásak vagytok, nyeljétek le. A csaj azért, mert nem megfelelő stílusban beszélt, ti meg nem mentetek máshova.

10es: Én is fiatal vagyok, a szomszéd lány is, ha valaki bulit tart csak kiírja a lépcsőházban belül az ajtóra, hogy lesz összejövetel, elnézést a kellemetlenségért. Még soha nem volt belőle semmi.

2013. aug. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti köszi a választ legalább valaki mellettem is áll mert valóban nem szólt még senki ezért :)

Már volt olyan is hogy felnőttekkel beszélgettünk a házuk előtt és a mellette lévő szomszéd kiordibált hogy quss legyen!! Pedig teljesen normális hangnemben tiszta halkan beszélgettünk és egy csomószor kiordibált hogy a k*va meg ilyeneket..

2013. aug. 8. 13:22
 15/35 anonim ***** válasza:
100%

Mázlista vagy, hogy egy 17 év körüli csaj jött ki, nem egy reggeles műszakos, akinek mondjuk 04.30-kor indul a busza melóba. Mert az bizony 9 után már igencsak szeretne aludni.


Aztán a baleseti sebészetről GYK-re írogatni sokkal sza.rabb lenne.

2013. aug. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
mert volna hozzám nyúlni!!!!! nrm én ülnék a sebészetem asszem..... ja és van annak a csajszinak anyja is csak az kedves nem mint az idióta idegbeteg lánya... a bnőmék megnézték a nyulát és még azért is leordította őket...
2013. aug. 8. 13:34
 17/35 anonim ***** válasza:
100%

Tehát ha jól értem, te meg a barátnőd rendszeresen visszajártok "halkan" beszélgetni és labdát csapkodni a falhoz esténként? Neked üzenem, kiscsillag, meg mindenkinek, akit ilyen okos kölykök bosszantanak, hogy a nap bármelyik szakában rátok lehet hívni a rendőrséget a csendháborítás miatt, akik először-másodszor még csak figyelmeztetnek, harmadszorra harmincezer forintos bírságot kapsz, illetve mivel kiskorú vagy, így kedves szüleidnek küldik majd ki.


Emberek, ne huzakodjatok az ilyen beszűkült agyú tinikkel, azért van a rendőrség, hogy ezt is elintézze.

2013. aug. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
19%

Irónikusnak tartom, hogy a felnőttek mindig a régi idők értékeiről beszélnek, és arról, hogy mennyire elkorcsosult az internet nemzedéke, mégis, ha labdáznak a fiatalok, már azzal is probléma van.

Kezdem úgy érezni, hogy már teljesen mindegy mit csinál a mai kor gyereke, a befásult unatkozó entellektüel emberek úgyis beléjük kötnek.

2013. aug. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%

15:31

Rengeteg "mai kor gyerekét" kívánok az ablakod alá, minden este. Majd ha te hallgathatod, ahogyan üvöltve káromkodnak, miközben ütemesen baszkodják a labdát a házad falának, akkor is legyél velük megértő, mert más farkával könnyű verni a csalánt...


Értelemszerűen az adott esetben nem az volt a gond, amit csináltak, hanem a hely és az idő.

2013. aug. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:

#19

5 évig laktam játszótér mellett. Kibírom, hidd el. :)

2013. aug. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!