Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szólni fognak ezért a kórházban?

Szólni fognak ezért a kórházban?

Figyelt kérdés

Második babámat várom, utálom a hálóingeket:(:(

Szólnak vajon azért a kórházban ha lenge póló és térdnadrágban vagyok benn. A vizit kb 10 mp egy anyukára és csak annyi hogy a doki megfogta a hasam,hogy hol jár a méh és kész is.


Nekem kényelmesebb lenne, de nem tudom mennyire megszokott vagy megengedett dolog ez.


2012. júl. 3. 13:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk aztán bármit felvehettem volna...

Én is utálom a hálóingeket, így nem is akartam azt vinni, csak sajnos császárom lett és nem tudtam pár napig nadrágot felvenni, de lehettem volna abban amúgy.

Valaki pizsamában volt, valaki hálóingben, de volt olyan anyuka, aki sportos rövid gatyában és pólóban volt.

2012. júl. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igazából kórháza válogatja, valahol lehet, valahol nem! Meg kell kérdezni a kérdéses kórházban valakit, a szülészeten vagy valahol, és megmondják!
2012. júl. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudod hogy mikor van vizit, akkor arra a néhány percre veszel fel hálóinget és már ki is kerülted a konfliktust.

Egyébként ahol én szültem nem szóltak érte, bár vizitkor azért vagy hálóinget vett fel az is aki pizsiben volt, vagy letolta a nadrágját és betakarózott amíg jöttek a dokik vizitelni.

2012. júl. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szülés után bármilyen nadrágot elég nehéz felvenni, föként ha nagyobb gátmetszésed van, vagy császáros lett.

Mellékesen ha náatok ENNYIBÖL áll a napi vzsgálat, akkor jobb, ha másik kórházat keresel.

2012. júl. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Azért annyira nem érdekelt a napi vizit, mert volt/lesz fogadott dokim, és jött megnézett mindig.


De gyébként ennyi valóban, 4-en voltunk egy szobában, vizit alkalmával az orvos jóindulattal 1.5 percnél többet nem volt a szobában.

2012. júl. 3. 13:39
 6/12 anonim ***** válasza:

Aludni hálóing, nappalra melegítőnadrág felsővel.

Én így voltam a második kicsinél, sokkal kellemesebb volt úgy lenni, mint a hálóingben. Én ha egész nap hálóingben vagyok akkor beteg vagyok, akkor csak szültem, és volt erőm.

(persze ha most is 18órás szülés és egyebek, lehet nem öltözködtem volna- amíg a kicsiket a gyerekorvos vizsgálta addig volt is idő "szépítkezni")

2012. júl. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom hol mennyi egy vizsgálat, de ha nem fogadott doki vizsgálta az embert, akkor nálunk is kb. fél perc volt az egész. Hasnyomkodás, közben kérdés hogy van-e valami panasz és kész. Pedig én császáros voltam.

Ja és császárosan is nadrágot vettem fel már másnap. Jó, nem csípőnacit, de derékban gumis térdnadrágot, amit pocakosan is hordtam.

2012. júl. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 gabszem ***** válasza:
azt vegyél fel amiben kényelmesen érzed magad, nem fognak szólni miatta.
2012. júl. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Vizitnél hozám se nyúltak. Abba vagy amibe akarsz, ez nem egy kollégium, fegyintézet vagy a régi szoc időszak. Sokan melegítőbe voltak. Én pizsibe meg polóba.
2012. júl. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Amelyik kórházban voltam, ott 1-2 nô volt hálóingben, egyébként mindenki kényelmes ruhában volt, én vittem pizsit is, de egész nap sima poló volt rajtam és kényelmes gatyó.
2012. júl. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!