Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi lenne a hajléktalanság...

Mi lenne a hajléktalanság vésztervetek az esetemben, ha pontosan ugyanolyan életutáló lusták lennétek, mint én?

Figyelt kérdés

Gyűlölöm az életet, gyűlölök tanulni és gyűlölök dolgozni. Sosem tudtam elfogadni, hogy 40 órás munkahét van és hogy mindenhez is hülye és lusta vagyok. Annál is jobban gyűlölöm az eltartó családom és Magyarországot valamiért. Lényegében mindent gyűlölök. De mindig is gyáva voltam véget vetni az életemnek, pedig ha nem így lenne, már nem lennék itt. Ja és gyűlölöm a pszichológusokat és pszichiátereket, sosem fogadtam meg a segítségüket az elmúlt 10 évben.

Elvégeztem 2 éve egy vidéki egyetemet itthon egy olyan szakban amit gyűlöltem (informatika). Direkt úgy választottam ki az egyetemet, hogy tudtam, hogy senki nem veszi ott komolyan és vizsgák sem nagyon léteznek. Egy percet sem tanultam, mindent loptam, csaltam, hazudtam.

Hülye felindulásból, mivel dolgozni rühelltem mindenhol, úgy döntöttem szerencsét próbálok külföldön, meg poénból jelentkeztem informatikus mesterképzésre egy presztizses egyetemen Skandináviában. Felvettek csodákkal határos módon. Na most evidens, hogy ki lesz téve a szűröm első félév után, hisz annyi sem megy programozásbó, hogy Hello World.

A nagy nehezen összekapart pénzem el is költöttem kinti lakhatásra és kiköltözésre, alig maradt valamim, hogy még 1-2 hónapot kibírjak. Fel fogok venni diákhitelt, amivel lehetőleg kibírom még egy pár hónapot rá, de Januárban ki leszek rakva a diákszállóról. Dolgozni nem akarok semmit, tehát Őőőő... ja. Itt megállt nálam a tudomány. Fogalmam nincs mi lesz Januártól, de haza már nem akarok jönni. És hát itt nálam megakadt a lemez, nem tudom mi lesz az első félév után. Bármi vészterv, amiben nincs munka, tanulás, stb?



júl. 25. 20:31
1 2 3 4 5
 1/45 A kérdező kommentje:
Képtelen lennék börtönben lenni, ott is dolgoztatni fognak és ott még annyi beleszólásom sincs a napjaimba. Nem úgy megy ott, hogy addig heverészek amíg akarok. Vagy hogy egész nap Youtube-ozom.
júl. 25. 20:37
 2/45 anonim ***** válasza:
83%
Minek jelentkeztél a tanfolyamra? Találd ki, mivel akarsz foglalkozni.
júl. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim válasza:
77%
Őszintén milyen megoldást vársz? A tanuláson és a munkán kívül nincs semmi. Ja és senki sem szeret dolgozni de ha abbahagynád a kib-szott önsajnáltatást és nem egy pisis óvodásként viselkednél lehet lenne valami lehetőséged. Így még sajnálni se tudlak, hogy ha az utcára kerülsz. Így jártál. Ha magadon se vagy hajlandó segíteni akkor ne is várj mástól segítséget.
júl. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:

Nincs olyan 4-es, nem létezik ilyesmi. Próbálkoztam youtuber meg számítógépes játék streamer lenni, de 10 év alatt a lőtéri kutyát nem érdekelte. Azon kívül minden mástól sírhatnékom van.

#5 Nem tudom őszintén. Kiskapu, ami nem követi az univerzum törvényeit, tudom nem reális, de annyira el vagyok keseredve, hogy még megölni sem tudom magam...

júl. 25. 20:46
 5/45 anonim ***** válasza:
79%

akkor marad a csöves lét. Majd az első téli hideg éjszaka, meg ha elkezdesz éhezni úgy igazából akkor kb minden munkát el fogsz vállalni.


Én szeretek tanulni és nem gyűlölöm az életet, szóval nem jutok erre a szintre.

júl. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:
#5 Nem fogok többé munkát vállalni. Soha, semmilyet. Megrohadhat a munka ott ahol van. Vállaljon akinek hat anyja van, nekem bőven elegem volt belőle.
júl. 25. 20:52
 7/45 anonim ***** válasza:
90%
Vótmá'
júl. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
100%
#6 és erre szerinted mi mást lehet reagálni, minthogy azt kívánjuk neked, amit te kívánsz a munkának?
júl. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
100%

Menj el biztonsági őrnek.

Én is ezt tettem, ma is végig a telefonom nyomkodtam, filmet néztem. Most meg alszok majd, mert 24-be vagyok.

júl. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:
Nem tudom #8. Ha tudnám a reakciót akkor nem kérdeztem volna egyáltalán.
júl. 25. 21:07
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!