Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ez milyen viselkedés? Kukában...

Ez milyen viselkedés? Kukában turkáló szomszéd.

Figyelt kérdés
3 lakásos társas ház, folyosón mindenkinek van egy-egy kukája, amit kedden meg pénteken ki kell vinni a ház elé, hogy elvigyék. Ami szemetet kidobok, már többször láttam, meg hallottam is, hogy a szomszéd öregasszony átnézi. Gondolom kiváncsi hogy élek vagy így akar információt szerezni. Kinyitja a szemetes zsákot és nézegeti, semmi olyat nem dobok ki, ami esetleg másnak hasznos. Csak zavaró, hogy mindent tud, milyen gyógyszereket használok, mit iszom, mit eszem stb.. Volt másnak is hasonló?

2021. ápr. 2. 14:26
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Rakd eleve az ajtaja elé a saját szemetedet és amikor felelősségre akar vonni, akkor megmondod neki, hogy csak könnyíteni szeretted volna az elfoglaltságát, - hogy ne kelljen kivennie egyesével a kukádból.

Próbálkozhatsz azzal is, hogy zárhatóvá teszed a kukádat és a szemétszállítás idejét megelőzően nyitod csak ki.

2021. ápr. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Lakat a kukára jó volna, de hajnali 6 kor indulok dolgozni, ha kivisziem a kukát reggel, 10 körül jönnek a kukások, szóval még bőven van pár órája atkutani. Most azt csináltam, hogy hypo+ sósav, leontottem a szemetet, beraktam a folyosói kukamba, jó kis klórgáz lett belőle. Elvileg ezt nem szabad, be most hasznos. Kívül pedig nem érződik, de ha fel nyitja valaki a kukát, azt nagyon megcsapja..
2021. ápr. 2. 21:56
 23/27 anonim ***** válasza:
Ez egyben öngól is!... :(
2021. ápr. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Most kipróbáltam, lépcső házban ilyen kórház szag van, de ha felnyitom a kukám, olyan szinten mar, hogy azonnal csuktam vissza..szerintem ez elég lesz. A kis klór szagot ami a folyosón van, rá lehet fogni a covidra, hogy fertotlenitek..🙂
2021. ápr. 2. 22:09
 25/27 A kérdező kommentje:
23, nem öngól, csak rögtönzött megoldás, nem ez lesz mindig, majd át fogok térni a sprotni+ romlott tejtermék kombora, de most nem tudom beszerezni. Hypo meg sósav az volt itthon pillanatnyilag, de hatásos eléggé...
2021. ápr. 2. 22:14
 26/27 A kérdező kommentje:
Egyébként az is lehet a baj, hogy fogyasztok sört meg dobozos üdítőket, sokat. Aztán mindig jött egy hajléktalan szeru faszi, aki kiszedte a ház elé kitett kukából ezeket az alu dobozokat.. Nekem ezzel semmi bajom, napi 500-1000 Ft bejön belőle neki, szerencsétlen, nem itelkezem. Csak ez a szomszéd öreg nő ilyenert szét bontja a szemetet, hogy az 2 sörösdoboz amitmegiszok, nehogy ez a szerencsétlen faszi el tudja vinni..
2021. ápr. 2. 22:44
 27/27 anonim ***** válasza:
78%

A hypo+sósav amúgy súlyosan mérgező és halált is okozhat. Nem azzal kéne a folyosót tele gázosítani. Valami büdös cucc oké, de legyen egy határ.


Ilyet csinálna egy szomszédom és tudnám honnan jön, biztos nem rakná zsebre amit kap :)

2021. ápr. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!