Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ez milyen viselkedés? Kukában...

Ez milyen viselkedés? Kukában turkáló szomszéd.

Figyelt kérdés
3 lakásos társas ház, folyosón mindenkinek van egy-egy kukája, amit kedden meg pénteken ki kell vinni a ház elé, hogy elvigyék. Ami szemetet kidobok, már többször láttam, meg hallottam is, hogy a szomszéd öregasszony átnézi. Gondolom kiváncsi hogy élek vagy így akar információt szerezni. Kinyitja a szemetes zsákot és nézegeti, semmi olyat nem dobok ki, ami esetleg másnak hasznos. Csak zavaró, hogy mindent tud, milyen gyógyszereket használok, mit iszom, mit eszem stb.. Volt másnak is hasonló?

2021. ápr. 2. 14:26
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
5, ha lenne macskám, ezt csinálnám 🙂
2021. ápr. 2. 14:45
 12/27 anonim ***** válasza:

Akkor mi lehetne még:


Ócska üvegpoharakat összetörve, több rétegben adagolva.


Csonti.


Halkonzerv egyenetesen szétfolyatva

2021. ápr. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha ráérnék ezzel szórakozni, csinálnék egy kincskereső játékot neki: a szemétben elrejtenék egy kincses térképet, és egy-egy újabb állomáson a következő helyszínt.

A kincs egy díszdobozban bűzlő szemétkupac lenne lyukas zoknival, rozsdás szöggel, taknyos zsepivel, egy darab törött tükörrel és egy felirattal a tetején: Aki kíváncsi, hamar megöregszik.

2021. ápr. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Halra gondoltam én is.. szoktam is halkonzervet enni, meg valami jó büdös sajt kellene, ezt a kettőt felhigitani és rá folyatni a szemétre.. azt hiszem ez lesz..
2021. ápr. 2. 15:00
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Egy wifis kamerát kitennék a kukámhoz, hogy premier planban lathassam a fejét
2021. ápr. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
A lakat egy csodás találmány
2021. ápr. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Papusztai sajt olcso es budos egy evokanalnyi is!! Kend be vele az egeyz szemetet. Vagy vmi zsirt folyass ra egyenletesen.


Doglott galambot stb is belerskhataz.


Varj 5-8 napot a kicitellel es tele lesz kukaccal!! Mi is tapasztaltuk ezt. Bar nekunk nem volt agybeteg szomszedunk! 😂



A kincskereso is nagyon jo!! Irj egy uzenetet: hova astad el a 3 aranytombot. Terkeppel. Vagy oda is tehetnel egy ujabb terkepet.


Sot QR kodot is nyomtathatnal,h vegyen hozza okostel.

2021. ápr. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Ha idos ember, lehet siman Alzheimer, vaszkularis demencia. Nincs a topon a szellemi mukodese.
2021. ápr. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Pont a palpusztai sajtra és a megmaradt halkonzerv koktélra gondoltam, össze keverem őket ..
2021. ápr. 2. 19:42
 20/27 anonim ***** válasza:
Tegyél rá lakatot, ahogy előbb javasolták, és problem solved.....
2021. ápr. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!