Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ez milyen viselkedés? Kukában...

Ez milyen viselkedés? Kukában turkáló szomszéd.

Figyelt kérdés
3 lakásos társas ház, folyosón mindenkinek van egy-egy kukája, amit kedden meg pénteken ki kell vinni a ház elé, hogy elvigyék. Ami szemetet kidobok, már többször láttam, meg hallottam is, hogy a szomszéd öregasszony átnézi. Gondolom kiváncsi hogy élek vagy így akar információt szerezni. Kinyitja a szemetes zsákot és nézegeti, semmi olyat nem dobok ki, ami esetleg másnak hasznos. Csak zavaró, hogy mindent tud, milyen gyógyszereket használok, mit iszom, mit eszem stb.. Volt másnak is hasonló?

2021. ápr. 2. 14:26
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Undorító lesz, de mi igy szoktattunk le valakit az állandó leskelődésről.

A kuka tetejére mindig tettünk húst, hogy rohadt büdös legyen...

Bár gondolom, ha folyosón van, akkor ez valami beltéri hely lehet, és akkor ott mindent beleng a szaga.:S

2021. ápr. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Igen, beltéri hely. A szemétbe kellene valami jó büdös dolgot rakni, a zsákba, ezen én is gondolkodtam..
2021. ápr. 2. 14:34
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos vannak ilyenek, valami gond van a fejében.
2021. ápr. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
87%
Kirontani rá és elküldeni melegebb éghajlatra?
2021. ápr. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Használt macskaalom a tetejére. Fincsi lesz:)
2021. ápr. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
80%

Onts bele a szemetbe vmi romlott szoszt.


Amugy meg rendesen hasznaljatok a szelektiv gyujtoket? Nalunk is kukazik egy szomszedunk: o szetvalogstja a szemetet a kukabol a mjanyag meg papir szelektivbe. (A felesege hulye es ossze vissza dobalja)

2021. ápr. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Elküldeni, hát nem tudom.. Szerintem az történés lenne neki, szaftos pletykálnivaló, hogy én milyen bunkó vagyok.. De egyébként ha számára idegen autó parkol a ház elé és már órák óta ott áll a kocsi, ki szokott menni cédulázni, “ nem laksz itt, húz el inen” feliratot...😅
2021. ápr. 2. 14:42
 8/27 A kérdező kommentje:
Nem gyűjt itt senki szelektíven. Három fekete kuka van, meg egy a zöld hulladéknak.
2021. ápr. 2. 14:44
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
ez egy elmebaj lehet nála - nem hiszem, hogy érdemben tudsz tenni ellene, sajnos. A személyes iratokat, gyógyszerdobozokat dobd másik szemetesbe, külön zacskóban, nem olyan nagy mennyiség, köztéri kuka.
2021. ápr. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Azért már megoldhatnátok a szelektív hulladékgyűjtést...
2021. ápr. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!