Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ötször olyan gyorsan megy...

Ötször olyan gyorsan megy össze az agy, ahogy nő a bicepsz. Vagy csak én látom így?

Figyelt kérdés
(26/N)

2015. okt. 2. 20:44
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Igen, tapasztalat. Az a tapasztalat, amit több tíz, netán több száz fórumozótól olvastam már az évek alatt, és közülük nem egy és nem kettő mondta, hogy igenis kellett neki az a 2 gramm. Beleszámolva, hogy nyilván vannak eltérések az egyének között. Vagy csak neked lehet tapasztalatod?


És igen, számolni is megtanít, de amíg csak kívülről látsz edzőtermet, nem fogsz rájönni.


A tapasztalatoddal meg az a probléma, hogy nem reprezentatív minta alapján készült el, most visszautalok az első hsz-emre. Csak azokat veszed észre, akik feltűnősködnek, épp azért, mert csak ők a feltűnők. Lehet 1 bunkóparasztra közben jutott 3 normális edző emberke az utcán, csak őket nem veted észre. Tényleg van egy ilyen csoport a testépítők körében (meg amúgy mindenben kábé), akik valóban görények, de nekik a testépítés csak egy eszköz az eleve bennük levő görénység kiélésére. S ha valaki rosszul csinál valamit, nem az eszköz a hibás, hanem a felhasználó. Avagy ha a fegyverek embereket ölnek, akkor a kanalaktól kövér leszel.

Szóval nyugi, ne hagyd, hogy a sértődöttség elvakítsa az eszedet.

2015. okt. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Mindettől függetlenül minden sporttudományos kutatás az 57%-os válaszolót igazolja, a testépítés pedig férfiatlan, sőt, egyenesen nőies, ráadásul nem is sport.
2015. okt. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

"Az a tapasztalat, amit több tíz, netán több száz fórumozótól olvastam már az évek alatt, és közülük nem egy és nem kettő mondta, hogy igenis kellett neki az a 2 gramm."


"És igen, számolni is megtanít,"


Bocs normális ember általános iskolában megtanul számolni. Mondjuk a testépítőknek lehet, hogy ez valahogy kimaradt. Azt pedig erősen kétlem, hogy konditeremben másodfokú egyenleteket oldanátok meg.


Érdekes módon valamiért soha nem tapasztaltam egyik másik sportnál sem ezt az arcosságot és primitívséget. Az atlétáknál, miért nincs ennyi bunkó? Úszóknál miért nincs ennyi bunkó? Hogy-hogy nem a vízilabdázok kötnek bele az emberbe, pedig nekik tényleg jó izomzatuk van?

Talán azért, mert egy normális sportközösség kidobja maga közül a férgeset! Nálatok meg nagy eséllyel az az etalon.

2015. okt. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Na hopsz, a lényeg kimaradt.


"Az a tapasztalat, amit több tíz, netán több száz fórumozótól olvastam már az évek alatt, és közülük nem egy és nem kettő mondta, hogy igenis kellett neki az a 2 gramm."


Én meg az én tapasztalataimat (most a fehérjefogyasztást illetőleg) több ezer orvos véleményére alapozom! De bizonyára a több tíz-száz fórumozónak veseélégtelenségre és vastagbélrákra is van valami tuti tippje, amit majd bizonyára meg fog veled osztani. Ki is vagyok én, hogy megkérdőjelezem a hatalmas orvosi és táplálkozástudományi tapasztalattal rendelkező gyurma közösség mindenható és mindenre kiterjedő tudását. Komolyan mondom, a rokonaimat orvos helyett gyurmákhoz fogom küldeni, hiszen ők, mindenkinél mindent jobban tudnak!

2015. okt. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Ezt az orvosos érvet is jónéhányszor átéltem, és az jött ki, hogy a csodás szuperorvosok igazából nem is a testépítést és az ahhoz kapcsolódó étrendet vizsgálták, mindig valami más volt az adott kutatás lényege. Pl az egyik leggyakrabban idézett kísérletnél eleve vesebeteg emberek voltak az alanyok. Tehát ha azt mondod, hogy mi nem tudjuk eme étrend hosszútávú hatásait, azt is muszáj beismerned, hogy az orvosok sem. De például ismerek olyat személyesen, aki több évtizede eszik ennyit, és semmi baja sincs, meg orvostól (nem egytől) is olvastam olyan véleményt, hogy egy egészséges vesének nem szabad, hogy gondot okozzon 200 g fehérje. De nekünk spec még egyetemen is mondták a 1,5-2 g közötti értékeket (élelmiszermérnökin). Amúgy a károgók kábé minden létező szervet kineveztek már halálcsapdának a fehérje miatt, csak azért, hogy igenis kössünk bele valamibe, muszáj muszáj muszáj valami kifogást találni, hogy ők miért nem jók, és mi miért igen, muszáj valamivel kompenzálni a kis göcsörtös életünket, és nem, nem soha nem ismerjük be, hogy lehetne békében egymás mellett élni, úgy, hogy mindenki azt csinál, amit szeretne (és nem árt vele senkinek). Ahogy te látod a bunkó izomagyúakat, úgy látlak én téged/titeket, a kis semmirekellő pattogó mitugrászt, akinek rögeszméje, hogy gyűlölhessen valakit, és túlzásokba eshessen.


Ha már a bunkó sportolóknál tartunk: a focistákról hallottál már? Legendák keringenek róluk. Ahogy úszókról, és képzeld, vízilabdázókról is hallottam már történeteket. S tudod miért a testépítők meg a focisták vannak célkeresztben? Mert ők vannak a legtöbben, ők a legfeltűnőbbek. A testépítők az izmok, a focisták meg a jellegzetes ecsethaj miatt például.


Pedig kezdtem már azt hinni, hogy megegyezésre tudunk jutni, de látom, hogy tévedtem. Sanszos, hogy magaddal is bajod van, ezért zavarnak ilyen látványosan akik izmosak és magabiztosak. Tudom, hogy közhely, de nem véletlenül lett az: sok esetben valós. Ha meg itt épp nem, akkor valami más az oka annak, hogy ilyen gyűlölködő hernyó vagy. Semmire nem jó ez amúgy, de ha te ettől jól érzed magad... csak ismételgesd a vélt igazad, remélem nyugodtabban alszol tőle.


A számolás meg úgy megy, kis butus, hogy először meg kell tudni melyik ételben mennyi makrotápanyag van, aztán ezt megjegyezni, összekombinálni, kiszámolni, hogy egy napra miből mennyit milyen elosztásban kellene enni, vagy hogy éppen egy adott készen kapott étkezésben mi volt és hogyan illeszthető be az adott napi étrendbe. És mindezt fejben, azonnal. Hamar meg lehet tanulni. És amúgy az emberek nagy része középiskolában sem tanul meg számolni, nem hogy később. Az értő olvasásról nem is beszélve.

2015. okt. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Te most komolyan élelmiszermérnökként példálózol nekem a számolással, meg az értő olvasással?! Ne röhögtess már!


Az meg, hogy élelmiszermérnökként mit tanítanak a veséről, rohadtul nem érdekel. Nem hiszem, hogy az ő véleményük lenne a mérvadó, és itt nem elsősorban az a probléma, hogy benyomsz 2 g fehérjét/ ttkg az még elmenne, hanem arról, hogy benyomod, majd zabálod a csirkét. 3-4 g lazán kijön így. Én meg láttam szétment veséjű húsz éves gyurma gyurkát nem is egyet... persze rá lehet fogni, hogy hajlama volt rá... ja.


Focisták. A focisták sem a kedvenceim, de ők legalább sportolnak! Nem csak port zabálnak, mint a malac! Jó a magyar focista egy külön történet, de érdekes módon soha egy ecsetfejűvel sem volt bajom. Ó és ők legalább letesznek valamit az asztalra, jól-rosszul de embereket szórakoztatnak. Ti csak önmagatokat szórakoztatjátok a ükörben.


Hernyó, mitugrász és társai, na csak kibújt a szög a zsákból. Már vártam. Tudod az a rohadt nagy probléma, hogy ti mindenkit lenéztek, aki férfi, és nem egy kikokszolt állat. Azt hiszed ezt nem vesszük észre?! És még te példálózol azzal, hogy vannak normális gyúrósok. Ez a dölyf a rohadt nagy lufi izmaitokra, meg a nagy semmire, és az átlag ember lenézése, meg az agresszív viselkedés az, ami miatt utálnak titeket sokan! És kérdés, igen miért nem lehet nyugodtan békében élni? Miért nem lehet elmenni úgy diszkóba, hogy ne lenne ott pár agresszív tulok, aki azt hiszi, hogy ő az isten csak azért mert zabálja a csirketápot? Magabiztos? Én az agresszív bunkó, f...kalapokat, akik azt hiszik, hogy nekik mindent szabad nem nevezném ilyen szépen! És tudod mit, inkább maradok, hernyó, mint magadfajta másokat arrogáns, másokat lenéző, melldöngető, kihaénnem vadállat.

2015. okt. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

...Ráadásul az agresszió, a nagy mellény semmi másra nem vonatkozik, csak a kinézetre, illetve a kinézetük alapján érzik magukat feljogosítva az ilyen viselkedésre, ami nevetséges. :D


Ha egy (eredményes) MMA harcos nagy arcú, az sokkal érthetőbb. Ha egy erőemelő, aki épp most húzott fel 300+ kg-t mindenféle öv meg egyéb szarságok nélkül nagy arcú, azt - különösen én - megértem. :D Ha valaki teljesítményre beképzelt, az érthetőBB(!).


De nagypofájú, agresszív bunkónak lenni azért, mert mittudomén... kockás a hasad? :D Sportolói szempontból; mire jó a szexi kockás hasad, ha nem tart meg 250 kg alatt guggolásnál? :D


Alapvetően, egy reális szempontból; kinél leszel több a kockás hasaddal? A kockás hasadtól nem leszel jobb ember (sőt, látod: rosszabb ember leszel), nem fogsz többet keresni, sőt, egészségesebb sem leszel (ráadásul a kockás hastól több esetben leszel "nem-egészségesebb", mint amennyiben igen).


Visszatérve a beképzeltségre; a teljesítmény-sportolók között MILLIÓSZOR ritkább, még tömegsport szinten is. Miért? Talán azért, mert ők nem alapvetően önbizalomhiányos, csak és kizárólag külső visszacsatolásra váró kislányok.

2015. okt. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!