Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ötször olyan gyorsan megy...

Ötször olyan gyorsan megy össze az agy, ahogy nő a bicepsz. Vagy csak én látom így?

Figyelt kérdés
(26/N)

2015. okt. 2. 20:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
90%
Igen, csak te látod így. Aki buta, az vékonyan is buta. Én rendszeresen járok edzeni, és mindenki normális. Meglepő módon úgy vettem észre, hogy a teremben sokkal nagyobb arányban normálisak a cigányok is, mint az utcán. Szóval nekem csak pozitív tapasztalataim vannak :) Aki meg idióta, az nem az edzéstől lett az, hanem gyárilag ilyen.
2015. okt. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
56%

Vannak kivételek, de többségében osztom a véleményed. Az meg, hogy egy gyurma gyurkának ki számít normálisnak, meg ki nem...

Viszont azt meg kell jegyeznem, hogy intelligenciával és műveltséggel nem lehet nőt szerezni, sőt inkább taszítja a nőket. Izommal viszont lehet.

2015. okt. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Semmi köze az intelligenciának az edzéshez. Diplomásként kihívásokkal teli szellemi munkát végzek és amellett igyekszem megtartani a sportos alkatomat rendszeres edzéssel, a barátaim között is sok hasonló akad. Inkább úgy mondanám, hogy a mai fiatal srácok közül sokan járnak konditerembe, de nagy részük valóban elég sötét, de annak semmi köze nincsen az izomtömeghez.
2015. okt. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

nekem nagyon sok barátui és magánjellegűoapcsolatom pont emiatt ment tönkre. semmi más téma, csak az edzés, nem ebéd, hanem "protein" azok az ordenálni fingások a betolt koksz anyagoktól, az ötvenes karom.

akik azelőtt normálisak voltak, azokban is meghalt az ember...

nem egy 8smerősöm miatt mondom, sokakat ismerek ebből a körből. eleinte tetszettek, amég meg nem ismertem őket. rossz véleménnyel vagyok róluk, nagyon.

2015. okt. 2. 20:56
 5/27 anonim ***** válasza:
63%
Ha neked a gyúrós kokszzabáló izomtibik kellenek, akkor miért sírsz itt. Aki meg nem ilyen az labdába sem rúghat, tehát az ember vagy zabálja a kokszot, vagy egyedül döglik meg.
2015. okt. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
62%

"Viszont azt meg kell jegyeznem, hogy intelligenciával és műveltséggel nem lehet nőt szerezni, sőt inkább taszítja a nőket."


Ekkora hülyeséget is csak itt olvashatok... :-)

Egy nőt, nem pedig egy lányt, pont hogy az intelligenciával lehet nagyon megfogni. Egy választékosan beszélő, széles látókörrel rendelkező férfi izgalmas társaság, csak előnyömre vált mindig is az ismerkedésnél az eszem.

2015. okt. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
De #2-es, téged sajnos az eszedért sem fognak szeretni! :D Inkább menj le egy edzőterembe életedben először, és tapasztalj meg olyat amiről már előtte van egy (rossz és helytelen) véleményed.
2015. okt. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

na, beindult a pro és kontra... hurrá!

tizenéves csitriként nagyon tetszettek a testépítő fickók. ezért is kezdtem el érdeklődni irántuk. de (az eddigiek alapján) minél jobban ismerem meg őket, annál.... szóval nem kellenének társnak...

2015. okt. 2. 21:10
 9/27 anonim ***** válasza:
60%

3 nyelven beszélek, első éves joghallgatóként. A képzésem végére átlagosan itt még 2 nyelvet szoktak megtanulni, és én is ezt tervezem.

Legszívesebben politikáról, filozófiáról, történelemről, pszichológiáról (annak majdnem minden részéről), retorikáról, non-verbális kommunikációról beszélek és olvasok.


Ja igen; emellett 4 éve foglalkozom erőemeléssel ( = értsd: nagy súlyok emelgetése). Igaz, ez nem testépítés, a testépítők mögött általában teljesítmény nincsen, csak kinézet. Az erőemelés, mint sport pedig csak a teljesítményről szól; ha pedig nem vagy sík hülye ahhoz, hogy mit és mennyit egyél, akkor ugyanúgy - bár általában még jobban - nézel ki, mint egy átlagos testépítő.


Ennek az egésznek van egy tudományos háttere, vannak publikált kutatások (ezrei), vannak többé-kevésbé működő elméletek, van ezer dolog, amivel az átlag ember nem foglalkozik, csak edz, kb. eredménytelenül.


Na, aki csak erről tud beszélni, az általában épp a lényeggel nincsen tisztában, és legtöbbször azt sem tudja, mit csinál. A bicepsz például az egyik leglényegtelenebb és "leghaszontalanabb" izom. Viszont a legkönnyebben, leg-"agyatlanabbul" (ha már így fogalmaztál) edzhető...


A fitness ipar hazugságairól (porok és egyebek) pedig oldalakat lehetne írni, de egyáltalán nincsen kedvem ezredjére is leírni csak úgy.


Szóval, nem önseggnyalásról van szó, csak azt akartam mondani, hogy aki tényleg ezzel foglalkozik, az általában nem sokat beszél róla. Tudod, valaki beszél róla, valaki csinálja. :D

Illetve, hogy pusztán azért, mert edzek és odafigyelek arra, hogy mit eszek (plusz leköt a sport és tetszik), még nem hiszem, hogy agyatlan lennék.


Abban persze egyetértünk, hogy a legtöbben azok, de ők nem komolyan űzik adott sportot, vagy ha mégis, se magukat, se a sportot nem veszik komolyan annyira, hogy kicsit mélyebbre ássanak. Ez a " veszek valami port és kicsit kipattintom magam a nyárra a csajoknak" hozzáállás, kb.


19/F

2015. okt. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Az 1-essel maximálisan egyetértek. Nálunk a box klubban is a "kissebségiek" soszor normálisabbak mint a nagy hungaristák...

Jah és az edzéshez sokszor ész kell és kitartás, egy hülye nem tudja csak úgy megcsinálni...

2015. okt. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!