Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Bicepsz vastagodik de nem úgy...

Bicepsz vastagodik de nem úgy ahogy szeretném. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Helló!


Az utóbbi hónapokban egész rendszeresen lejárok a konditerembe és én látom is az eredményt. A picepszem vastagodik de kb úgy mint amilyen a combom. Azaz egy nagy izom és nem ilyen izomkötegekbe (gombócokba) tagolódik.

Tudom kretén a megfogalmazás de kb erről van szó.

Ez miért van?

Mit tegyek, hogy ez ne így legyen?


Köszi.


2010. febr. 23. 16:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne csk egy gyakorlatot végezz és változtas a szögön is mert nem mind1 milyen szögben éri a terhelés az izmot
2010. febr. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
többféle gyakorlatot csinálj. én 3-at vagy 4-et szoktam, de ami a legfontosabb, az hogy rendesen nyújtsd le az izmot edzés után. szerintem ez lesz nálad inkább a gond. ezért van az hogy egy csomóban "összeáll" az izom. amúgy szoktál nyújtani?
2010. febr. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nyújtani? Hát ha nagyon beáll akkor lógatom magam a bordásfalon de valóban nem szokásom. Majd ezentúl akkor többet nyújtok.

Pont, hogy nem "csomókban" áll össze hanem úgy egészben nő. De nem mintha valami jó izom lenne hanem mintha hájas lenne.

(Vagy ez a kis túlsúly következménye?)

2010. febr. 23. 19:57
 4/9 anonim válasza:
szerintem több gyakorlat kéne mindenképp. én úgy szoktam régen amikor komolyabban nyomtam, hogy egyik edzésen rúddal egyenes rudot húztam másikon franciát. meg egyik edzésen egykezessel húztam állva, másikon koncentrált bicepsz, a harmadik gyakorlat meg változó mindig. lehet húzni csigán is egykézzelm húzódzkodni, stb..
2010. febr. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzzőkkel. Bicepszre ott a koncntrált bicepsz, a bicepsz scottpadon, vagy a sima súlyzó emelgetés, aztán ha csigán állva húzod két oldalról magad felé.
2010. márc. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp nyújts le utána. Ne csak lógj a bordásfalon, hanem az általánosakat is csináld meg. Nem tudom elmagyarázni, de ha keresel egy kicsit a neten, akkor tuti megtalálod.
2010. márc. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nem arra gondolsz, hogy nem szálkás az izmod, hanem csak vastahabb lett az izmod, de nem olyan mint a bodybuilder-eknek? Úgy tedd vel a kérdést, hogy, hogy tudnám szálkásítani a kezem.
2010. márc. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Aham aham valóban ez volna a szakszerű kérdés... Most tegyem fel így a kérdést vagy így is segítesz? :)
2010. márc. 11. 17:38
 9/9 anonim válasza:
Én a szálklásításhoz nem nagyon értek ezért mondtam, hogy tedd fel kérdésnek. Szerencsére én szálkás vagyok mint egy halraj.:D De azthiszem fogyózni kell hozzá egy kicsit, meg talán kisebb sújokkal is edzeni.
2010. márc. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!